مدیر آموزش و پرورش اشکذر در نشست با خبرنگاران که به مناسبت روز معلم برگزار شد با تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید ، استاد مرتضی مطهری گفت : این روز فرصت مناسبی برای بازخوانی فداکاری های معلمان و روزی برای ابراز عشق و ارادت به ساحت والای آنان است.

به گزارش اشکذر خبر، “محمد جواد فلاح ” تمام افراد جامعه که دغدغه رشد ، بالندگی ، ترقی و کمال جامعه را دارند را در زمره جامعه معلمی خواند و افزود : معلمی نشان ارزشمندی است که بر تارک این عزیزان می درخشد.

فلاح گفت: از رسانه ها به عنوان فراهم آوردنده زمینه ارتباط مطلوب دستگاه ها با مردم یاد کرد و گفت : اولین برنامه کاری من به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان تلاش برای ارتباط مستمر با رسانه ها و جامعه مخاطب بود.

ایشان از انتخاب مسئول جدید روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اشکذر خبرداد و خاطر نشان کرد: این انتصاب نشانه ای از اهمیت این ارتباط و احترام به جامعه وسیع مخاطبان دستگاه تعلیم وتربیت اعم از دانش آموزان ، معلمان و والدین است.

مدیر آموزش و پرورش از فعالیت قریب ۶۰۰ معلم شاغل در مدارس شهرستان خبرداد که کار تعلیم وتربیت افزون بر ۶ هزار دانش آموز را به عهده دارند.

رئیس ستاد بزرگداشت مقام معلم شهرستان در ادامه به تشریح برنامه های بزرگداشت هفته معلم پرداخت و از برگزاری جشن تجمیعی معلم ، تقدیر از معلمان مناطق مختلف ، عیادت و دیدار با پیشکسوتان ، نواختن زنگ سپاس معلم ، غبارروبی گلزار شهدای والا مقام به ویژه شهدای معلم به عنوان برنامه های شاخص این هفته در شهرستان نام برد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pHsNd
  • نویسنده : حسین سیفی