• کد خبر: 89694
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 8 اسفند 1398 - 20:15
  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: از دوم تا یازدهم فروردین هر روزی به نام یکی از شهرستان‌های یزد به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری مشخص شده است.

  به گزارش اشکذر خبر،هما خورشیدی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد  ، با اشاره به نام گذاری ده روز فروردین به نام شهرستان‌های یزد، گفت: دوم تا یازدهم فروردین هر روزی به نام یکی از ده شهرستان یزد نام گذاری شده است.

  او افزود: هر شهرستان در روز خود علاوه بر اجرای برنامه‌های بومی و محلی به معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری خود می‌پردازد.

  خورشیدی اظهار داشت: دوم تا یازدهم فروردین به ترتیب به نام شهرستان‌های اردکان، میبد، ابرکوه، اشکذر، بافق، خاتم، تفت، مهریز، یزد و بهاباد نام گذاری شده است.

  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد افزود: در هر روزی روسای دو کمیته از ستاد اجرایی خدمات سفر بر اجرای برنامه‌ها نظارت دارند.

  او ادامه داد: کمیته‌های حمل و نقل، امداد و نجات، ارزیابی عملکرد، اطلاع رسانی و تبلیغات، نظارت و تنظیم بازار، روستایی و شوراها، استان و رفاه، برنامه ریزی و آمار، خدمات بهداشتی و امور شهری و شورا‌ها از کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر در استان هستند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/THFne

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *