• کد خبر: 24233
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 8 مرداد 1392 - 17:42
  بالاخره پيگيري جواب داد:
  به همت شهرداري اشكذر سرانجام آلودگي محیطی اطراف قلعه توده اشکذر برطرف شد.

  hizom4

  به گزارش خبرنگار اشكذر نيوز، چند ماه قبل در حریم  قلعه باستانی اشکذر شخصي با جمع آوری هيزم  آلودگي محیطی وسيعي را به وجود آورده بود كه باعث تخريب منظره و محيط بيروني آن شده بود.

  علیرغم پیگیری رسانه های خبری شهرستان مسئولین کمترین زحمتی را برای جمع آوری زباله های محیطی اطراف قلعه اشکذر به خود ندادند به نحوی که در ایام تعطیلات وبازدید میهمانان نوروزی، شگفتی گردشگران این اثر تاریخی، از بی تفاوتی مسئولین ستاد تسهیلات نوروزی و رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری را در برداشت.

  قلعه تاریخی اشکذر

  پس  از ماهها  با توجه به اين كه نماز جمعه شهر اشکذر به مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) منتقل شده بود، نمازگزاران شاهد يك صحنه تاسف بار بودند.

  در همين راستا سایتهای خبری شهرستان، اين موضوع را به شهرداري اطلاع دادند كه سرانجام با پيگيري هاي شهرداري هفته گذشته اين آلودگي محیطی در اطراف قلعه اشکذر برطرف شد.

  قلعه-اشکذر

  در اينجا جا دارد از شهردار اشکذر كه در رفع اين مشكل نقش داشتند سپاسگزاري به عمل آيد و اميدواريم كه همان طور كه شهرداري به تعهد خود عمل كرد اداره ميراث فرهنگي شهرستان هم در آينده نه چندان دور به مسئوليت خود عمل كندو نسبت به بازسازي قلعه اشكذر كه يكي از قديمي ترين ابنيه تاريخي شهرستان است اقدام كند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aYnJb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *