اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

رشوه ۲ ميليوني هم مجوز آزادي نبود

شناسه خبر : 46686 | تاریخ انتشار : : 24 آبان 1394 - 13:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از قدس آنلاین،سرهنگ محمداعتمادي نسب با بیان این خبراظهار داشت : روز گذشته ماموران کلانتري مرکز شهرستان “اشکذر”، هنگام گشت زني در سطح شهر به تردد دو تن از اتباع بيگانه مشکوک شده و مدارک شناسايي آنها را مورد بررسي قرار دادند. وي افزود: ماموران پليس پس از بررسي […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از قدس آنلاین،سرهنگ محمداعتمادي نسب با بیان این خبراظهار داشت : روز گذشته ماموران کلانتري مرکز شهرستان “اشکذر”، هنگام گشت زني در سطح شهر به تردد دو تن از اتباع بيگانه مشکوک شده و مدارک شناسايي آنها را مورد بررسي قرار دادند.

وي افزود: ماموران پليس پس از بررسي مدارک هويتي اين افراد، متوجه شدند که آنها از اتباع بيگانه غيرمجاز هستند و به همين منظور اين دو متهم را براي تکميل پرونده به اداره پليس، منتقل کردند.

اعتمادي نسب تصریح کرد: متهمان در راه انتقال به کلانتري، براي رهايي از دست قانون، مبلغ دو ميليون ريال وجه نقد را به عنوان رشوه به ماموران پليس پيشنهاد مي دهند.

رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان يزد گفت : ماموران وظيفه شناس پليس اشکذر در کمال صحت و درستي، وجه پيشنهاد شده را صورتجلسه کرده و متهمان را به دادسرا معرفي کردند.

وی خاطر نشان ساخت : شهروندان مي توانند مسائل و مشکلات انتظامي خود را در خصوص نحوه عملکرد کارکنان پليس با تلفن 197 در ميان بگذارند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lti80

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124