• کد خبر: 22181
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 11:35
  مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد خبر داد:
  مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد اعلام كرد: ميزان واگذاري زمين صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان يزد در سال گذشته از رشد 25 درصدي نسبت به سال قبل از آن برخوردار بوده است

  به گزارش ايسنا، “سيد مسعود عظيمي” افزود: در سال 90 اراضي واگذار شده در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان به سرمايه‌گذاران حدود 120 هكتار بوده كه اين ميزان پارسال به 149 هكتار افزايش يافته است.

  وي با اشاره به استقبال چشمگير سرمايه‌گذاران به حضور در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سال گذشته، تصريح كرد: شهرك‌هاي صنعتي فولاد، منطقه ويژه اقتصادي يزد و مهريز به ترتيب با واگذاري 56، 15.6 و 13.4 هكتار زمين با بيشترين استقبال از سوي سرمايه‌گذاران مواجه بوده است.

  عظيمي يادآور شد: در حال حاضر 31 شهرك و ناحيه صنعتي در استان مصوب شده است كه كليه امكانات و خدمات زيربنايي براي سرمايه‌گذاران فراهم شده است.

  وي با اشاره به نامگذاري سال جديد از سوي مقام معظم رهبري با نام “حماسه سياسي و حماسه اقتصادي” گفت: ايجاد و توسعه شهرك‌ها و نواحي صنعتي جديد در برنامه‌هاي كاري اين شركت قرار گرفته است. همچنين اماده‌سازي هرچه بيشتر خدمات زيربنايي از قبيل ايجاد شبكه‌هاي جمع‌آوري فاضلاب، شبكه آب، برق و گاز از ديگر اولويت‌هاي سال 92 است.

  مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد در پايان ابراز اميدواري كرد؛ با همدلي و همكاري مسئولين به ويژه متوليان صنعت استان، بتوانيم خدمات ارزشمندي را به صنعتگران ارائه دهيم تا زمينه ايجاد حماسه‌اي ديگر در اقتصاد استان فراهم آيد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/X5QFm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *