اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
حجت الاسلام ذاکری در دیدار با اعضاء اشکذر خبر:

رسانه ها در زمان انتخابات باید به دور از هر گونه جانبداری سیاسی، شاخص ها را به مردم معرفی کنند

شناسه خبر : 97571 | تاریخ انتشار : : 03 فروردین 1400 - 18:06 | ارسال توسط :

معاون نظارت و امور شرعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور در نشست با اعضاء پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر که در محل این پایگاه خبری برگزار شد؛ بر معرفی شاخص ها به مردم در زمان انتخابات؛ به دور از هرگونه جانبداری سیاسی از سوی رسانه ها تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ معاون نظارت و امورشرعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور، حجت الاسلام  و المسلمین حاج فضل‌الله ذاکری در نشست با اعضاء پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر که در محل این پایگاه برگزار شد به اهمیت رسانه در زمان کنونی اشاره کرد و گفت: سالی که گذشت سال سختی به جهت گسترش ویروس کرونا و شرایط بد اقتصادی، برای ملت ایران بود و این کار رسانه است که در این شرایط بتوانند امید را در جامعه گسترش بدهند.

ذاکری با اشاره به سال جدید و انتخابات پیش رو، افزود: سال ۱۴۰۰ هم سال ورود به قرن تازه است و همچنین انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها اسلامی در آن قرار دارد که ملت ایران را در آزمون دیگر قرار دارند و مردم می توانند در سرنوشت کشور خود نقش داشته باشند.

وی با بیان اینکه در چنین شرایطی رسانه های هر جامعه کاملا تعیین کننده هستند، ادامه داد: جامعه در زمان انتخابات نیاز به آگاهی بخشی دارد و رسانه ها باید به دور از هر گونه جانبداری سیاسی شاخص ها را به مردم معرفی کنند تا بتوانند اعتماد مخاطبین را به خود جلب کنند.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/i5YYg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec