اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

رزمندگان اسلام تنگه مرصاد را به گورستان منافقین تبدیل کردند

شناسه خبر : 24298 | تاریخ انتشار : : 07 مرداد 1392 - 9:02 | ارسال توسط :

در گفت‌وگو با خبرنگار سی خانه ملت، محمدصالح جوکار با اشاره به فرا رسیدن سالروز عملیات مرصاد، گفت: این علمیات یادآور اقدامات جنایت‌کارانه و خیانت‌بار منافقین در هجوم به کشور در دوران جنگ تحمیلی بوده است. نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منافقین با حمایت صدام و کشورهای غربی و […]

در گفت‌وگو با خبرنگار سی خانه ملت، محمدصالح جوکار با اشاره به فرا رسیدن سالروز عملیات مرصاد، گفت: این علمیات یادآور اقدامات جنایت‌کارانه و خیانت‌بار منافقین در هجوم به کشور در دوران جنگ تحمیلی بوده است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منافقین با حمایت صدام و کشورهای غربی و در آرزوی تصرف یک هفته‌ای تهران بودند، افزود:‌ خوشبختانه شعار “فروغ جاویدان”منافقین در عملیات مرصاد به نقطه و مکان نابودی این گروهک تروریستی تبدیل شد.

وی با اعلام اینکه برداشت اشتباه سرکردگان این گروهک تروریستی از توان دفاعی کشور موجب شد که منافقین با تمام حمایت‌ها و تجهیزات خود به دام رزمندگان ایران بیافتند، تصریح کرد: منافقین در آن عملیات تصور می‌کردند که نیروهای عراقی در منطقه اسلام‌آباد حضور دارند، حال آن که عراقی‌ها عقب‌نشینی کرده و منطقه در دست نیروهای ایرانی بود، از این‌رو نیروهای مسلح ایران با برنامریزی توانستند نیروهای منافقین را غافلگیر کنند.

جوکار ادامه داد:  این گروهک در آن ایام به ابزاری برای تحت فشار قرار دادن ایران از سوی صدام تبدیل شد، که خوشبختانه با هماهنگی و تیزهوشی نیروهای مسلح ایران عملیات مرصاد با پیروزی دلیمردان ایرانی به پایان رسید.

این نماینده مردم در  مجلس نهم، عملکرد ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را در عملیات مرصاد فوق‌العاده توصیف کرد و گفت:‌ نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه هوانیروز توانستند با هماهنگی و همکاری بسیار بالا، سازماندهی صفوف منافقین را به هم ریخته و نابود کنند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به نقش شهید صیادشیرازی در پیروزی جمهوری اسلامی ایران در عملیات مرصاد، افزود:‌ به طور حتم مدیریت این فرمانده بزرگوار یکی از عوامل پیروزی جمهوری اسلامی ایران در مقابل منافقین بوده است.

عملیات مرصاد” در روز ۵ مرداد ۱۳۶۷، شش روز پس از قبول قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت توسط ایران و در شرایطی که نیروهای عراقی با زیر پا گذاشتن توافقات این قطعنامه، مجدداً به خرمشهر حمله کردند از طرف دیگر منافقین در منطقه “اسلام آباد” و “کرند” در غرب استان کرمانشاه آغاز شد، که در نهایت با تلاش و برنامه‌ریزی رزمندگان اسلام و نیروهای مسلح این جنگ با پیروزی جمهوری اسلامی ایران و کشته شدن بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ نفر ازنیروهای منافقین به پایان رسید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zifYP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124