• کد خبر: 39745
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 17:30
  رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان یزد خبر داد
  رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان یزد از صحت عمل و رد رشوه 580 هزار ریالی ماموران وظیفه شناس کلانتری مرکز شهرستان اشکذر خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از یزدفردا، سرهنگ ” محمد اعتمادی نسب ” درباره جزئیات این خبر گفت: در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش شهروندان که از وظایف ذاتی پلیس می باشد، ماموران پلیس شهرستان اشکذر از حضور سه تن از اتباع غیر مجاز در سطح شهر مطلع شدند.

  وی ادامه داد: با تحقیقات عوامل کلانتری مرکز مشخص شد این سه تن که از اتباع بیگانه غیر مجاز می باشند باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان نیز شده اند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

  اعتمادی نسب افزود: ماموران پلیس ضمن انجام کار اطلاعاتی و کسب اطمینان از صحت و سقم موضوع در یک عملیات غافلگیرانه این سه متهم را دستگیر کردند.

  سرهنگ اعتمادی نسب گفت: متهمان دستگیر شده در محل دستگیری برای رهایی از چنگال قانون، مبلغ 580 هزار ریال را به عنوان رشوه به ماموران کلانتری مرکز اشکذر پیشنهاد می دهند که ماموران پلیس در کمال صحت و درستی مبلغ پیشنهاد شده را صورتجلسه می کنند.

  رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان یزد ضمن بیان این مطلب که متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند یادآور شد: بازرسی انتظامی استان یزد با شماره تلفن 197 جهت رفاه حال شهروندان به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی پیرامون رفتار و عملکرد ماموران پلیس استان است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0UX7c

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *