اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

رتبه سوم شهرستان اشکذر در فروش انرژی برق

شناسه خبر : 94192 | تاریخ انتشار : : 26 شهریور 1399 - 9:14 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، آرش نواب، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در حاشیه دیدار چهره به چهره با کارکنان برق اشکذر، گفت: این شهرستان به لحاظ اشتغال زایی و رشد صنعتی در جایگاه خوبی قرار دارد و متوسط خاموشی آن به ازای هر مشترک در سال ۳۲ دقیقه است. او افزود: برق اشکذر […]

به گزارش اشکذر خبر، آرش نواب، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در حاشیه دیدار چهره به چهره با کارکنان برق اشکذر، گفت: این شهرستان به لحاظ اشتغال زایی و رشد صنعتی در جایگاه خوبی قرار دارد و متوسط خاموشی آن به ازای هر مشترک در سال ۳۲ دقیقه است.

او افزود: برق اشکذر به لحاظ فروش انرژی در رتبه سوم قرار دارد که این شهرستان به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی و مهم در استان تلقی شده و از طریق چهار پست فوق توزیع و ۲۴ خروجی فشار متوسط تغذیه می‌شود.

آرش نواب بیان کرد: میزان شبکه فشار متوسط اشکذر ۹۱۷ کیلومتر و فشار ضعیف  ۸۴۰ کیلومتر است.

نواب ادامه داد: با وجود قرار گرفتن بخش عمده از صنایع سنگین در شهرک فولاد، پایداری شبکه‌های برق در این بخش دارای اهمیت بسیار زیادی است.

این مسئول متذکر شد: سرعت بخشیدن به احداث شعبه خضرآباد برای کاهش مسیر و افزایش سرعت عمل نیرو‌های اتفاقات از برنامه‌هایی است که باید بزودی تکمیل و آماده خدمت شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NqBcr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124