اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بسیج باید مکانی برای گسترش تفکرات نوجوانان و کشف استعداد های آنها باشد

شناسه خبر : 68904 | تاریخ انتشار : : 01 آذر 1396 - 20:26 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، همایش دیدار بسیجیان شهرستان اشکذر با ائمه جمعه در کانون خاتم الانبیاء اشکذر برگزار شد. امام جمعه رستاق در این دیدار بسیج را شجره طیبه دانست و افزود: نهال این شجره طیبه در زمان انقلاب گذاشته شده است که اکنون آن نهال تبدیل به درخت تنومندی شده است که رو در […]

به گزارش اشکذر خبر، همایش دیدار بسیجیان شهرستان اشکذر با ائمه جمعه در کانون خاتم الانبیاء اشکذر برگزار شد.
امام جمعه رستاق در این دیدار بسیج را شجره طیبه دانست و افزود: نهال این شجره طیبه در زمان انقلاب گذاشته شده است که اکنون آن نهال تبدیل به درخت تنومندی شده است که رو در روی ظالمان ایستاده است.
“حجت الاسلام و المسلمین دلاوری” راه پیروزی به دشمنان را تشکیل بسیج مردمی دانست و ادامه داد: راه پیروزی بر دشمنان تشکیل بسیج مردمی به خصوص بسیج دانش آموزان است چون همین دانش آموزان هستند که فردای بسیج را میسازند و آن را رهبری میکنند.
امام جمعه رستاق افزود: بسیج وظیفه دارد نیرو های ارزشی را فارغ از حزب و گروه های مختلف برای پیشبرد برنامه های خود جذب کند.
دلاوری عنوان کرد: بسیج باید یک جایگاه و پایگاه فرهنگی برای گسترش تفکرات نوجوانان و کشف استعداد های این افراد باشد.
وی در ادامه به حضور پر رنگ بسیجیان در عرصه جبهه و جنگ اشاره کرد و گفت: هم چنان که رهبری فرمودند باید بسیج را به کشور های دیگر نیز صادر کنیم و اکنون شاهد این موضوع در دیگر کشور ها هستیم بطوری که خبر های فتح و پیروزی را در کشور های همسایه به گوش میخورد.
دلاوری در پایان سخنان خود به حضور زنان در عرصه بسیج اشاره کرد و افزود: زنان باید همچون زمان جبهه و جنگ که با حضور خود در پشت جبهه ها با کمک رسانی باعث فتح و پیروزی بودند هم اکنون نیز با حضور خود نقشه های دشمن را در عرصه جنگ نرم نیز خنثی کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xmVCe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124