اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

راه اندازی یک مرکز شبه خانواده در اشکذر

شناسه خبر : 30143 | تاریخ انتشار : : 02 مرداد 1393 - 17:31 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از ایرنا، محمد پورشمسی در بازدید رییس بنیاد نخبگان استان از یکی از این مراکز در تفت افزود: این مراکز با توجه به شرط سنی 3 تا 6 سال، 7 تا 12 سال، 13 تا 18 سال دسته بندی می شوند. پورشمسی با اشاره به اداره این مراکز توسط بخش […]

بهزیستی کشور

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از ایرنا، محمد پورشمسی در بازدید رییس بنیاد نخبگان استان از یکی از این مراکز در تفت افزود: این مراکز با توجه به شرط سنی 3 تا 6 سال، 7 تا 12 سال، 13 تا 18 سال دسته بندی می شوند.

پورشمسی با اشاره به اداره این مراکز توسط بخش غیردولتی گفت: بهزیستی به ازای هر کودک ماهانه مبلغ اندکی را به عنوان یارانه به این مراکز می دهد و بخش غالب هزینه های این مراکز توسط خیرین تامین می شود.

وی تعداد کودکان مراکز شبه خانواده استان یزد را 170 نفر ذکر کرد و گفت: هزینه نگهداری هر کودک ماهانه بین 300 تا 700 هزار تومان است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان یزد همچنین خبر از راه اندازی یک مرکز شبه خانواده در اشکذر داد و گفت: مراکز شبه خانواده استان یزد به دلیل خلوت بودن از نظر کیفیت آموزشی و تحصیلی در سطح خوبی هستند.

رئیس بنیاد نخبگان استان یزد نیز هدف از این بازدید را آگاهی از روند آموزش کودکان در این مراکز ذکر کرد و گفت: بنیاد نخبگان قصد دارد تا فرزندان نخبه و تیزهوش این مراکز را شناسایی و تحت حمایت این بنیاد قرار دهد.

قاسم امیریان گفت: فرزندان مراکز شبه خانواده بهزیستی می توانند از کارگاههای آموزشی بنیاد نخبگان شامل نقاشی، خوشنویسی، فوتبال، شنا به صورت رایگان استفاده کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wCa78

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124