اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

راه اندازی هشت سامانه جدید BTS تلفن همراه در مهرماه

شناسه خبر : 94899 | تاریخ انتشار : : 17 آبان 1399 - 13:22 | ارسال توسط :

با نصب و راه اندازی هشت سامانه جدید تلفن همراه در مهرماه سال جاری ، پوشش تلفن همراه در استان یزد بهبود بخشید. 

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، مدیر مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر افزود: در ادامه روند اجرای فاز هشت توسعه شبکه ارتباطات سیار استان ، ۸ سامانه BTS تلفن همراه در مهر ماه سال جاری در استان یزد نصب و راه اندازی شد.
زارع افزود : این پروژه ها که با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال انجام شد، آنتن دهی و دسترسی  اینترنت تلفن همراه به مشترکان همراه اول در مناطق مختلف استان را بهبود می بخشد.
وی اظهار داشت : سامانه های BTS  پاسداران ، استقلال، تالار محبوب، انقلاب(امامشهر) و نماز  در شهر یزد و  سامانه های ناصرخسرو(ندوشن)، خانگاه (میبد) و شهید شیری(اردکان) در مهر ماه راه اندازی گردید.
مدیر مخابرات منطقه یزد استفاده حداکثری از پوشش و خدمات تلفن همراه را از مزایای فاز هشت تلفن همراه دانست و افزود: تکمیل پوشش و افزایش ظرفیت شبکه ارتباطات در استان مستلزم همکاری سازمانهای اجرایی استان و همیاری و مساعدت همشهریان در نصب این سایت ها  در مکان های تعیین شده می باشد.
گفتنی است تاکنون در استان یزد یک هزار و  ۹۳۵ تکنولوژی ۲G، ۳G ، ۴G تحت پوشش ۵۷۹ سامانه BTS تلفن همراه مشغول به فعالیت می باشد .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PQmuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec