اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

راه اندازی نخستین کتابخانه تخصصی ورزش در اشکذر

شناسه خبر : 48972 | تاریخ انتشار : : 04 بهمن 1394 - 18:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر در گفت‌وگو با خبرنگار اشکذر نیوز از راه اندازی کتابخانه تخصصی ورزشی با  همت خیر اشکذری آقای کلانتریان در اشکذر خبر داد. دشت آبادی در این رابطه گفت: آقای کلانتریان با توجه به صحبت هایی که با رئیس پیشین این اداره داشت مکان بالایی اسختر کلانتریان را برای […]

دشت آبادی ریس اداره ورزش و جوانان اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر در گفت‌وگو با خبرنگار اشکذر نیوز از راه اندازی کتابخانه تخصصی ورزشی با  همت خیر اشکذری آقای کلانتریان در اشکذر خبر داد.

دشت آبادی در این رابطه گفت: آقای کلانتریان با توجه به صحبت هایی که با رئیس پیشین این اداره داشت مکان بالایی اسختر کلانتریان را برای ایجاد یک کتابخانه تخصصی ورزش در نظر گرفته بود.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه سالن بالایی استخر مکانی بزرگ برای کتابخانه است با صحبت هایی که با آقای کلانتریان صورت دادیم میتوان از آن برای ورزش های دیگر استفاده نمود که در این رابطه رئیس هیئت ورزشهای همگانی از ما درخواست کرده است که در آن مکان تجهیزات و لوازم ورزشی مناسب با  ورزش های همگانی استقرار پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر افزود: با توجه به اینکه آقای کلانتریان در حدود مبلغ 130میلیون ریال برای خرید کتاب های تخصصی ورزش اختصاص داده اند و کتاب هایی نیز تهیه شده است ما درحال جستجو برای پیدا کردن مکان مناسبی برای راه اندازی این کتابخانه هستیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wxgen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124