دهیار روستای قوام‌آباد گفت: علی رغم گذشت بیش از پانزده ماه از سیل ویرانگر مرداد ماه سال گذشته و تخریب بخش هایی از جاده ارتباطی دو روستای قوام‌آباد به دربحص و باغات این دو روستا هنوز اقدام عملی برای بازسازی آن انجام نشده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ با گذشت بیش از پانزده ماه از سیل سال گذشته راه ارتباطی دو روستای قوام آباد به دربحص و باغات کشاورزان این دو روستا هنوز بازسازی نشده است.

شفیعی دهیار روستای قوام آباد با اعلام خبر فوق گفت: علی رغم بازدید میدانی ردایی فرماندار شهرستان اشکذر، مدیرت بحران شهرستان، جوکار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پرهیزگار بخشدار خضرآباددر روز پس از سیل و بازدید مجدد نماینده مجلس شورای اسلامی از روستای قوام اباد با حضور مسئولین شهرستان و استان وتصویب زیرسازی و آسفالت راه تخریب شده بین دو روستا توسط اداره راه و شهرسازی حداکثر پس از یک ماه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

دهیار روستای قوام‌آباد افزود: با توجه به وقوع چند فقره تصادف در این مسیر در مدت پانزده ماه گذشته و خسارات مالی به اهالی این دو روستا و نزدیک شدن به فصل زمستان و بارندگی ها از مسئولین اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر انتظار می رود نسبت به زیرسازی و آسفالت این راه ارتباطی اقدام نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qzaQk