اشکذر خبر


راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در یزد خودرویی انجام می‌شود

شناسه خبر : 104437 | تاریخ انتشار : : ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴ | ارسال توسط :

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت:‌ به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و قرار گیری استان یزد در وضعیت قرمز، امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای قرمز کشور به صورت خودرویی انجام می شود.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام محمدحسین متوسل،‌ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد،‌ اظهار کرد:‌ با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس و همچنین به منظور کاهش آمار بیماران بستری،‌ بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهرهای قرمز کرونایی به صورت خودرویی انجام می‌شود.

وی در خصوص مسیر رژه خودرویی ۲۲ بهمن در شهر میراث جهانی یزد،‌ افزود: مسیر حرکت خودرو‌ها از میدان امام حسین (ع) آغاز، در بلوار دانشجو، میدان شهدای محراب و بلوار مدرس ادامه یافته و سرانجام در میدان امام رضا (ع) به پایان می‌رسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: راهپیمایی خودرویی با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح روز جمعه برگزار می‌شود.

متوسل در خصوص تجمع بزرگداشت چهل و سومین بهار انقلاب در استان یزد گفت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا و به منظور مقابله با شیوع ویروس،‌ هیچگونه تجمعی در شهرهای قرمز کرونایی از جمله شهر یزد نخواهیم داشت.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LwhND

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *