راهپیمایی مردم روستاهای مختلف بخش خضرآباد همصدا با دیگر هموطنان و مسلمانان و آزادی خواهان جهان در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ راهپیمایی مردم روستاهای مختلف بخش خضرآباد همصدا با دیگر هموطنان و مسلمانان و آزادی خواهان جهان در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار شد.

این مراسم در خضرآباد از مصلای بزرگ شهر خضرآباد محل برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه شروع شد و تا گلزار شهدای این شهر ادامه داشت.

در این راهپیمایی مردم روستاهای بخش خضرآباد از اقشار مختلف جامعه، پیر وجوان، زن و مرد، کودک و خردسال برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اشغالگران متجاوز صهیونیست حضور داشتند.

مردم با در دست داشتن پرچم‌های ایران، فلسطین و گروه‌های مقاومت و نیز پلاکاردها و عکس‌هایی از مقام معظم رهبری و سایر رهبران مقاومت، بخصوص شهید حاج قاسم سلیمانی، حمایت خود را با ایراد شعارهای دشمن شکن ابراز کردند.

شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند در فضای کوچه پس کوچه های شهر خضرآباد طنین انداز شد.

امام جمعه بخش خضرآباد؛ خانواده های معظم شاهد، بخشدار و شهردار خضرآباد؛فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه و بسیج، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا‌ های این بخش پیشاپیش مردم در حال حرکت بودند.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9MN0c