امام جمعه خضرآباد با اشاره به اینکه فردا، مراسم ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور مردم برگزار خواهد شد؛ گفت: امسال راهپیمایی روز ۱۳ آبان لازم است با شور بیشتری برگزار شود.

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام غالبی امام جمعه خضرآباد با اشاره به اینکه فردا، مراسم ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور مردم برگزار خواهد شد؛ گفت: امسال راهپیمایی روز ۱۳ آبان لازم است با شور بیشتری برگزار شود چرا که این آیین زمینه ای برای محکومین جنایت های انجام شده علیه مردم مظلوم غزه و طنین انداز کردن صدای حمایت از این مظلومان در کل جهان است.

امام جمعه بخش خضرآباد با بیان اینکه یوم الله ۱۳ آبان روزی ماندگار در تاریخ کشور است؛ گفت: در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ حضرت امام خمینی (ره) در برابر مصوبه ذلیل کننده کاپیتولاسیون اعتراض، دستگیر و تعبید شد.

وی با بیان اینکه بر اساس این قانون ذلت بار، مصونیت قضایی برای آمریکایی ها ایجاد شد که در هر جایی از کشور هر جنایتی انجام دهند؛ هیچ مقامی در کشور حق نداشت آنها را بازخواست کند، افزود: آمریکایی ها آنچنان سیطره ای پیدا کردند که ایرانی حق شکایت از ظلم آنها را در مراجع قانونی کشور نداشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2YXwi