اشکذر خبر


راهپیمایی اعتراض آمیز مردم ولایتمدار و انقلابی بخش خضرآباد

شناسه خبر : 110775 | تاریخ انتشار : : ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۹:۳۱ | ارسال توسط :

به دنبال حرکت‌ها و اغتشاشاتی که روزهای اخیر صورت گرفت و هتک حرمتی که به قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام و مقدسات ما شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ مردم ولایتمدار و انقلابی بخش خضرآباد پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی به تحرکات هنجارشکنان در روزهای اخیر، با حضور گسترده و پرشور، خود بار دیگر نشان دادند همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی هستند.
به دنبال حرکت‌ها و اغتشاشاتی که روزهای اخیر صورت گرفت و هتک حرمتی که به قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام و مقدسات ما شد، راهپیمایی اعتراض آمیز علیه این هتک حرمت پس از اقامه نماز جمعه در بخش خضرآباد روستای اتابک با حضور امام جمعه بخش خضرآباد؛ معاون سیاسی اجتماعی فرماندار؛ وفایی نسب معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد؛ بخشدار خضرآباد نمازگزاران جمعه برگزار شد.
شرکت کنندگان ضمن اعلام انزجار از حرکات اغتشاش گرانه سودجویان طی روزهای اخیر، اهانت به مقدسات و ارزش های دینی را محکوم کردند.
در این مراسم، راهپیمایی‌کنندگان با سر دادن شعارهایی چون «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و … انزجار خود را از اغتشاشات اخیر و هتاکی به ساحت مقدسات ابراز کردند.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nrcXl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *