اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

راستی آزمایی مسئولین استان یزد و شهرستان اشکذر در بحث محیط زیست

شناسه خبر : 30732 | تاریخ انتشار : : 26 مرداد 1393 - 10:33 | ارسال توسط :

اشکذر نیوز: سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ بود که پایگاه خبری اشکذر نیوز از کسب مجوز احداث کارخانه شیشه در جاده حاجی آباد خبر داد. سه شنبه 10 تیر ۱۳۹۳بازهم این پایگاه خبری در یادداشتی از اظهار بی اطلاعی فرماندار اشکذر از کسب مجوز کارخانه شیشه گله کرد و در ادامه یادداشت از دادن مجوز […]

اشکذر نیوز: سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ بود که پایگاه خبری اشکذر نیوز از کسب مجوز احداث کارخانه شیشه در جاده حاجی آباد خبر داد.

سه شنبه 10 تیر ۱۳۹۳بازهم این پایگاه خبری در یادداشتی از اظهار بی اطلاعی فرماندار اشکذر از کسب مجوز کارخانه شیشه گله کرد و در ادامه یادداشت از دادن مجوز زمین  به  کارخانه کاشی اورست در مجاورت کاشی عقیق جهت تکمیل خط تولید این کارخانه پرده برداشت.

اظهار نظر بعدی فرماندار اشکذر در یک نشست  قابل تامل است که گفت: علیرغم مخالفت شهرستان با هرگونه واگذاری زمین به صنایع آلاینده متاسفانه تصمیمات دیگری در استان اخذ می شود.

اما از مسئولین استان یزد مديركل صنعت، معدن و تجارت در جلسه بررسی شرایط صدور مجوز واحدهای صنعتی در دشت یزد ـ اردکان  اظهار داشت: از استقرار صنايع آلاينده در دشت يزد ـ اردكان ممانعت خواهد شد.

همچنین نمایندگان مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی نیز در مصاحبه ها و نشست ها تاکیداتی مبنی بر جلوگیری از احداث صنایع آلاینده در دشت یزد-اردکان داشتند که باعث امیدواری است.

ولی اکنون جلوگیری احداث کارخانه شیشه در جاده حاجی آباد و عدم اخذ مجوز سنگ شکن و خرد کن برای کارخانه کاشی اورست، سنگ محکی برای راستی آزمایی مسئولین است.

اکنون از مسئولین استان یزد و شهرستان اشکذر به جز نظقهای آتیشین، در وحله اول جلوگیری از احداث کارخانجات آلاینده  و سپس برخودار شدید با متخلیفین در عرصه آلودگی هوا و محیط زیست استان انتظار می رود.

هوای پاک

بی شک داشتن آب و هوای سالم حق فرزندان ما است و کسانی که این حق را ضایع می کنند باید پاسخگو باشند.

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DDqG5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec