• کد خبر: 91297
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 - 10:55
  رئیس کل دادگستری استان یزد: تمام ظرفیت‌های استان یزد برای اشتغال زایی بسیج شده اند تا چرخه اقتصادی مثبتی را برای این استان ایجاد نمایند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ رئیس کل دادگستری استان یزد، معاونین وی رییس دادگستری شهرستان اشکذر، دادستان شهرستان اشکذر و هیئت همراه از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کردند.

  در این بازدید علیرضا چایچی مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گزارش‌کاملی از عملکرد تولید و فروش این شرکت در سال ۱۳۹۸ و موفقیتهای مکسوبه در این صنعت و عزم بالای مدیریت و همکاران این شرکت برای دستیابی به اهداف سال جهش تولید را ارائه نمود.

  وی در این جلسه با اشاره به توجه مدیریت این شرکت در حوزه‌های زیست محیطی و صرفه‌جویی آب؛ بیان داشت: این شرکت در بحث رعایت موازین و مسائل محیط زیستی، مصرف بهینه آب و انرژی پیشتاز بوده است و همین امر بستری را فراهم آورده است تا این شرکت الگوی صنعت سبز کشوری باشد.

  در ادامه این جلسه رئیس کل دادگستری استان یزد در راستای سال جهش تولید و منویات رهبر معظم انقلاب؛ گفت: حل مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی در استان یزد یکی از وظایف ما می‌باشد و در اسرع وقت مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار می‌گیرد و راهکارهایی برای احیای آن در نظر گرفته می شود.

  وی در ادامه تصریح کرد: تمام ظرفیت‌های این استان برای اشتغال زایی، بسیج شده اند که چرخه اقتصادی مثبتی را برای استان ایجاد نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tG614

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *