• کد خبر: 22833
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 19 خرداد 1392 - 09:34

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ابرکوه در میان روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های سراسر کشور حائز رتبه برتر شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس ، قاسم برزگر در میان روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های سراسر کشور حائز رتبه برتر شد و در مراسمی از وی تجلیل شد.

  در بخشی از پیام تقدیر منصور واعظی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ابرکوه آمده است: ترسیم افقی روشن در راه اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین مردم فرهنگ دوست آن شهرستان مرهون اراده جنابعالی و مساعدت و تلاش همکاران عزیزتان در پیشبرد اهداف نهاد کتابخانه های عمومی کشور است.

  در ادامه این پیام آمده است: اینک که با کوشش مستمر و استعانت از الطاف الهی حائز رتبه برتر در میان روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان های سراسر کشور شده‌اید، امید است همواره در سایه الطاف خداوند منان در راه سرفزاری نام ایران اسلامی کوشا باشید.

  برزگر به همین مناسبت در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس در ابرکوه اظهار داشت: طی چند سال گذشته تعداد اعضای فعال کتابخانه‌های ابرکوه از 2 هزار به 5 هزار نفر افزایش یافته که این میزان افزایشی دو برابری را نشان می‌دهد.

  این مسئول افزود: طی این چند سال همچنین تعداد کتابخانه‌های ابرکوه از چهار به هفت باب رسیده و تعداد کتاب در کتابخانه‌های عمومی ابرکوه از 35 هزار به 60 هزار جلد افزایش پیدا کرده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zR4G4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *