اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر دیدار کرد

شناسه خبر : 91023 | تاریخ انتشار : : 02 اردیبهشت 1399 - 20:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با حضور در دفتر محمد رضا طالبیان امام جمعه اشکذر با وی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار علی حکیمیان که به تازگی سکاندار این اداره شده است؛ […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با حضور در دفتر محمد رضا طالبیان امام جمعه اشکذر با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار علی حکیمیان که به تازگی سکاندار این اداره شده است؛ با اشاره به مثمر ثمر بودن و استفاده از رهنمودهای ائمه جمعه و علمای عالیقدر در هر چه بهتر برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در مجموعه‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اظهار امیدواری کرد تا با راهنمایی های ایشان در راستای خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

در ادامه این دیدار امام جمعه اشکذر نیز ضمن تبریک انتصاب به علی حکیمیان به عنوان ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ در خصوص برنامه های فرهنگی و هنری این شهرستان و اهمیت دادن به جلسات شورای فرهنگ عمومی رهنمودهایی را بیان نمود و برای حکیمیان آرزوی موفقیت کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wtggw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec