• کد خبر: 24370
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 مرداد 1392 - 16:17
  حجت السلام عسکری روز قدس را یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی , و کودک کش صهیونیستی دانست و افزود: روز قدس روز اسلام و روز خیزش حق‌طلبان علیه جنایتکاران تاریخ است.

  به گزارش اشکذر نیوز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان روز قدس را  یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی ,  و کودک کش صهیونیستی دانست و افزود: روز قدس روز اسلام و روز خیزش حق‌طلبان علیه جنایتکاران تاریخ است.

  حجت السلام عسکری گفت: مسلمانان جهان در حالی امسال در روز جهانی قدس اقدام به برپایی راهپیمایی علیه استکبار جهانی و به‌ویژه رژیم صهیونیستی خواهند کرد که به واسطه توطئه‌های همین دشمنان خبیث اسلام آتش فتنه، درگیری و نزاع در بعضی از کشورهای اسلامی همچون سوریه و مصر شعله‌ور شده است.

  وی با بیان اینکه کانون‌های قدرت یهودی و ماسونی جهان به عنوان عاملی در مقابل محور مقاومت در منطقه هستند خاطر نشان کرد: سوریه به عنوان خط مقدم جبهه مقاومت بیش از دو سال است که در آتش کین صهیونیسم می‌سوزد.
  کشور بزرگ و تاریخی مصر به قربانگاه جوانان مسلمان این سرزمین تبدیل شده است. تنگ‌نظری، کج‌فهمی، کج‌فکری و سوءتدبیر بعضی گروه‌ها، جریان‌ها و احزاب از یک سو، وابستگی و پیوستگی شماری از مقامات و شخصیت‌های سیاسی و نظامی به اردوگاه آمریکا و صهیونیسم از سوی دیگر، مصر را در آستانه جنگ داخلی قرار داده است.

  عسکری همچنین عمل نابخردانه اتحادیه اروپا در قرار دادن حزب الله لبنان در لیست سازمان های تروریستی را نشان از اراده قوی دشمنان در تحت فشار قرار دادن مقاومت در منطقه دانست.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان این نکته را یادآور شد که با گذشت ۳۴ سال از صدور پیام تاریخی امام خمینی (ره) در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ضرورت و اهمیت وحدت مسلمانان و کشورهای اسلامی علیه رژیم صهیونیستی بیشتر نمایان شده است.

  عسکری در پایان با اشاره به راهپیمایی سراسری مردم کشور در حمایت از مردم فلسطین گفت: مردم شهرستان ما هم به فضل خدا امسال مانند سال‌های گذشته، در روز جهانی قدس، مشت‌های گره کرده خود را به سمت دهان پر از نکبت صهیونیسم و حامیان آن نشانه می‌گیرند و پیام آور نجات مظلومین خواهند شد.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fxnjM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *