اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

رئيس هيئت تيراندازي استان يزد : مي توانيم قطب تيراندازي در كشور شويم

شناسه خبر : 22587 | تاریخ انتشار : : 06 خرداد 1392 - 12:02 | ارسال توسط :

رئيس هيئت تيراندازي استان يزد گفت : پتانسيل و ظرفيت اين را داريم كه به عنوان قطب تيراندازي در كشور باشيم. محمدحسين خردمند در گفتگوي اختصاصي با سايت اداره كل ورزش و جوانان استان يزد گفت :  در سطح استان استعدادهاي خوبي در رشته تيراندازي  داريم و مي توانيم با پرورش مستعدان اين رشته ورزشي […]

رئيس هيئت تيراندازي استان يزد گفت : پتانسيل و ظرفيت اين را داريم كه به عنوان قطب تيراندازي در كشور باشيم.

محمدحسين خردمند در گفتگوي اختصاصي با سايت اداره كل ورزش و جوانان استان يزد گفت :  در سطح استان استعدادهاي خوبي در رشته تيراندازي  داريم و مي توانيم با پرورش مستعدان اين رشته ورزشي و فراهم كردن زيرساخت ها به قطب تيراندازي كشور تبديل شويم.

 وي افزود : سايت تخصصي اهداف پروازي و سالن بين المللي اختصاصي تيراندازي در حال احداث است كه اميدواريم به زودي مورد بهره برداري قرار بگيرند چراكه گام بزرگي در توسعه ورزش تيراندازي برداشته خواهد شد.

 رئيس هيئت تيراندازي استان يزد همچنين از برگزاري مسابقات قهرماني استان به صورت ماهيانه خبر داد و اظهارداشت: اين مسابقات با اهداف آمادگي تيراندازان استان در دو رشته تپانچه و تفنگ و در دو بخش آقايان و بانوان برگزار مي شود.

 خردمند از برگزاری کلاسهای اموزشی داوری و مربیگری ،تعامل با اموزش و پرورش ،تعامل با دانشگاههای استان ،توسعه تیراندازی در کلیه شهرها  و بخشهای استان ، استعداد یابی در ردههای مختلف سنی و توجه ویژه به بخش خصوصی در جذب اسپانسر و حامی مالی خبر داد.

 وي تصريح كرد : در حال حاضر با بضاعت كمي كه داريم در تربيت تيراندازان اقدامات خوبي صورت گرفته كه يكي از بانوان منيژه زارع در مسابقات قهرماني آسيا نيز موفق شد به همراه تيم ملي به مدال دست پيدا كند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AFGLj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124