• کد خبر: 21020
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1392 - 08:30
  محمد صالح جوکار به مناسبت روز شکست آمریکا در صحرای طبس گفت: پنجم اردیبهشت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران یکی از این ایام الهی است که ذلت استکبار جهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا را در تقابل با امت خداجوی ایران اسلامی بوضوح در صحرای طبس شاهد هستیم.

  به گزارش نسیم صادق به نقل پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم یزد و صدوق، محمد صالح جوکار به مناسبت روز شکست آمریکا در صحرای طبس گفت:پنجم اردیبهشت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران یکی از این ایام الهی است که ذلت استکبار جهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا را در تقابل با امت خداجوی ایران اسلامی بوضوح در صحرای طبس شاهد هستیم، متن این پیام به شرح ذیل است:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  در روند تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از آغاز تاکنون شاهد درس های افتخار و اعجاز گونه ای هستیم که خداوند متعال با فضل و عنایتش آن را نصیب ملتی بپا خواسته در مسیر استقلال خواهی و اجرای فرامینش نموده است.

  پنجم اردیبهشت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران یکی از این ایام الهی است که ذلت استکبار جهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا را در تقابل با امت خداجوی ایران اسلامی بوضوح در صحرای طبس شاهد هستیم و به فرموده امام راحل(ره) شکست مفتضحانه آمریکا حاصل و نتیجه قطعی امدادهای غیبی الهی بود و به صراحت فرمودند:

  “این مانور احمقانه به امر خدای قادر شکست خورد”

  و تقدیر الهی چه زیبا و مدبرانه مکر دشمنان را به خودشان بازگرداند. اکنون پس از ۳۴ سال از آن حادثه عبرت آمیز، استکبار همچنان با حیله های متعدد، شیطنت خود را با هجمه های سیاسی، اقتصادی و نظامی ادامه داده و علیرغم همه تهدیدات بر این کشور، نتوانسته در اراده و مسیر استقلال و عظمت مردم خللی وارد نماید.

  اما وظیفه هر یک از آحاد جامعه در مقابله با این توطئه ها یک وظیفه سنگینی است. تبعیت از فرامین و فرمایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای” مدظله” و حضور منسجم و خلق حماسه در همه مراحل از جمله انتخابات سرنوشت ساز ۲۴ خرداد سالجاری می تواند برگ زرین دیگری در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی و موجب مجدو عظمت نظام ما باشد.به یقین هوشیاری و بصیرت مردم ایران اسلامی بویژه مردم دارالعباده و دارالعلم یزد می تواند امید مزورانه دشمنان کوردل و تبلیغات رسانه های بیگانه را نقش بر آب نماید.

  با شکرگزاری به درگاه ایزد منان از این واقعه و گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید محمد منتظر قائم فرمانده سپاه استان یزد برای روح متعالی آن عزیز سفر کرده علو درجات و رحمت و غفران الهی مسئلت دارم.

  محمدصالح جوکار

  نماینده مردم شریف شهرستانهای یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XcwLw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *