• کد خبر: 26547
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 26 آذر 1392 - 22:36
  نماینده یزد و اشکذر، در دیدار با امام جمعه و شورای شهر اشکذر با بررسی مسائل و مشکلات شهرستان آسفالت جاده اشکذر تا رستاق، چرخاب به فولاد آلیاژی و همچنین روشنایی جاده چرخاب تا ایستگاه راه آهن اشکذر و همچنین روشنایی بلوار مسجد ریگ تا میدان دفاع مقدس رضوانشهر را در دستور کار قرار دادند.

  به گزارش اشکذر نیوز، نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با امام جمعه و شورای شهر اشکذر که در محل دفتر امام جمعه این شهر صورت گرفت، به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشکذر پرداختند.

  در این جلسه که معاون اداره راه و شهرسازی استان یزد نیز حضور داشت، کاظمی رئیس شورای شهر اشکذر، آسفالت جاده اشکذر تا رستاق را از جمله ضروریات راه ارتباطی این دو منطقه عنوان کرد و افزود: به منظور تسهیل رفت و آمد این دومنطقه لازم است تا  راه ارتباطی اشکذر به رستاق آسفالت شود.

  وی همچنین ضمن درخواست آسفالت کردن جاده چرخاب اشکذر به فولاد آلیاژی با اشاره به وجود ایستگاه راه آهن نظر آباد اشکذر و راه خاکی که از ایستگاه تا پل چرخاب اشکذر وجود دارد، خواهان آماده سازی و آسفالت این جاده نیز شد.

  ابتدا معاون اداره راه و شهرسازی استان یزد در پاسخ به درخواست های رئیس شورای شهر اشکذر، به کمبود بودجه تخصیص یافته و عدم تحقق درخواست های مطرح شده اشاره کرد و گفت: با توجه به وظایف تعریف شده برای اداره راه استان، اجرای چنین طرح هایی با مشکل مواجه خواهد شد.

  جوکار نماینده یزد و اشکذر اجرای این طرح ها را قابل اجرا دانست و نهایتا با ارائه راه حل و پیشنهاد همکاری اداره راه استان یزد با شهرداری اشکذر،  مقرر شد تا با همکاری شهرداری اشکذر طرح آسفالت کردن جاده اشکذر به رستاق، جاده راه آهن و همچنین راه چرخاب تا فولاد آلیاژی توسط اداره راه و شهرسازی استان یزد صورت پذیرد.

  در ادامه جلسه مشکل روشنایی جاده چرخاب تا ایستگاه راه آهن اشکذر و همچنین روشنایی بلوار حد فاصل مسجد ریگ تا میدان دفاع مقدس رضوانشهر نیز مطرح شد.

  مهندس صحتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد از دیگر حضار در این جلسه ضمن اشاره به خدمات خوب صورت گرفته از طرف توزیع برق استان در شهرستان اشکذر تصریح کرد: مشکل روشنایی مناطق نام برده نیز برطرف می گردد.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aAoI0

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “دیدار نماینده مردم شهرستان در مجلس با امام جمعه و شورای شهر اشکذر”

  1. دهقان گفت:

   سعیدآقاشمادیگرچرا؟؟؟چرامیدان دفاع مقدس رضوانشهر؟ لطفااصلاح کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *