اشکذر خبر

دیدار نخبگان قرآنی شهرستان اشکذر با نماینده ولی فقیه در استان یزد+عکس

شناسه خبر : 34647 | تاریخ انتشار : : 13 آذر 1393 - 18:35 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، باهدف تجلیل از نخبگان و فعالین قرآنی شهرستان اشکذر ، به همت مؤسسه قرآنی امین و همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان تعداد 80 نفر از حافظان ، قاریان ، مربیان ، خیرین و فعالین قرآنی اشکذر ، رضوانشهر ، رستاق و توابع با  آیت ا… ناصری نماینده محترم ولی فقیه […]

به گزارش اشکذر نیوز، باهدف تجلیل از نخبگان و فعالین قرآنی شهرستان اشکذر ، به همت مؤسسه قرآنی امین و همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان تعداد 80 نفر از حافظان ، قاریان ، مربیان ، خیرین و فعالین قرآنی اشکذر ، رضوانشهر ، رستاق و توابع با  آیت ا… ناصری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کردند. در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و ارائه گزارش فعالیتهای قرآنی مؤسسات و خانه های قرآنی سطح شهرستان توسط حجت الاسلام پورقیومی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر ، آیت ا… ناصری به ایراد سخن پرداخت. ایشان با خوش آمد گوئی و تشکر از موفقیتها و تلاشهای دست اندرکاران قرآنی ، گفت شرف و عظمت هر کاری مربوط به موضوع و اصل آن کار می باشد و ارزش یاد گرفتن ، خواندن و حفظ نمودن قرآن کریم به اندازه خود قرآن است و چون قرآن نیز موضوعش مربوط به خدای متعال و احکام الهی و راه سعادت بشر است لذا عظمت قرآن هم به عظمت خدای متعال است.

امام جمعه  یزد با تأکید بر معیار قرآنی که ، انسانها با هر چیزی که دوست دارند و به عنوان پیشوای خود از آن تبعیت می کنند با همان پیشوا نیز محشور می گردند و اینجاست که انتخابها معنا پیدا می کند.

 آیت ا… ناصری در ادامه خطاب به جمع حاضر گفت: قدر خودتان را بدانید و این توفیقی است که خداوند به شما عطا نموده تا با کتاب قرآن آشنا شوید ، آن را یاد بگیرید ، بخوانید ، بفهمید ، حفظ کنید و به معانی آن عمل نمائید.

نماینده محترم ولی فقیه در استان افزود: انسان باید سعی کند در کارهای مذهبی و دینی خود دچار غرور نشود که هدف شیطان همین است.

آیت ا… ناصری ارزش کار را به جذب افراد به سوی آن دانست و تأکید کرد: جذب ، نیز از طریق احترام به دیگران به دست  می آید و دختران و پسران قرآنی با اخلاق و رفتار و حجابشان می توانند به قرآن عظمت بدهند و به دیگر افراد جامعه بفهمانند که چقدر این کلام الهی در زندگی آنها تأثیرگذار بوده است.

پایان بخش سخنان امام جمعه محترم یزد توصیه به مربیان ، معلمان و مدیران قرآنی بود که روایات و دستورات اهلبیت (ع) را که ذیل آیات آمده است آموزش بدهند تا معلم اخلاق قرآنی تربیت کنند و بتوانند آینده در مقابل شبهات مقابله نمایند.

از دیگر برنامه های این مراسم ، تجلیل از تعدادی فعالین امور قرآنی ، اهداء بسته فرهنگی از سوی دفتر معظم له به جمع حاضر و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حضرت آیت ا… ناصری بود.

دیدار نخبگان قرآنی شهرستان اشکذر با نماینده ولی فقیه در استان یزد دیدار نخبگان قرآنی شهرستان اشکذر با نماینده ولی فقیه در استان یزد دیدار نخبگان قرآنی شهرستان اشکذر با نماینده ولی فقیه در استان یزد

منبع: روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y2nxQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *