• کد خبر: 40495
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 خرداد 1394 - 14:09
  مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر گفت: در راستاي اجراي طرح مفتاح الجنه، معاون فرماندار شهرستان اشکذر با خانواده ايتام تحت حمايت ديدار کرد.

  به گزارش روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، “يدا… مروتي” با بيان اين مطلب افزود: طرح مفتاح الجنه طرحي است که در قالب آن مسئولين از خانواده هاي نيازمند بازديد مي کنند و از نزديک با مسايل و مشکلات آنها آشنا مي شوند.

  وي اظهار داشت: کميته امداد امام خميني(ره) به عنوان متولي امور محرومان و نيازمندان در راستاي احياي سنت هاي حسنه تلاش مي کند و با اجراي اين طرح زمينه الفت و دوستي بين محرومان و مسوولان را ايجاد کرده و از اين طريق بخشي از مشکلات و نيازهاي مددجويان را حل مي کند.

  مروتي احياي ارزش هاي ديني در راستاي همنشيني با فقرا و نيازمندان، تکريم فقرا و محرومان، ايجاد زمينه همنشيني و مصاحبت مسئولان با خانواده هاي نيازمند و ايجاد حس همدلي بين اقشار مختلف جامعه را از اهداف اجراي طرح مفتاح الجنه عنوان کرد.

  مديرکميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر تصريح کرد: در راستاي اجراي اين طرح ابوالحسني- معاون فرماندار شهرستان با ايتام تحت حمايت کميته ديدار کرده و از نزديک با مسايل و مشکلات آنها آشنا شدند و براي رفع آنها قول مساعد داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FriUC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *