• کد خبر: 92071
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 27 خرداد 1399 - 15:49
  با هدف بررسی مسائل مرتبط با حوزه اطلاع رسانی شهرستان اشکذر صورت گرفت
  مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: جایگاه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر در بین روابط عمومی فرمانداری های استان یزد مطلوب است و از تلاش های صورت گرفته در این راستا به طور ویژه تشکر و قدردانی میگردد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر دیدار و در خصوص مهمترین مسائل مرتبط با حوزه اطلاع رسانی این شهرستان بحث و گفتگو کرد.

  در این دیدار فرماندار شهرستان اشکذر استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد در روابط عمومی ها را از اصلی ترین نیازهای این حوزه عنوان کرد و بر ضرورت توجه به این موضوع در دستگاه های اجرایی شهرستان تاکید کرد.

  در ادامه این دیدار مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد جایگاه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر را در بین روابط عمومی فرمانداری های سایر شهرستان‌های استان؛ مطلوب ارزیابی و از تلاش های صورت گرفته در این راستا به طور ویژه تشکر و قدردانی کرد.

  صالحی به بیان مهمترین مسائل مرتبط با حوزه اطلاع رسانی این شهرستان پرداخت و آمادگی خود را در خصوص رفع این مسائل با تعامل و همکاری مجموعه فرمانداری اعلام داشت.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Mikg2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *