اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
به وقت روشنائی

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با فرماندار اشکذر

شناسه خبر : 96461 | تاریخ انتشار : : 11 بهمن 1399 - 23:42 | ارسال توسط :

در دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با فرماندار شهرستان اشکذر مسائل مربوط به روشنایی خیابان امام خمینی (ره)، بلوار شهید سلیمانی و رفع مشکلات پروژه‌های درمانی این شهرستان از جمله بیمارستان حضرت زینب (س) و مرکز درمانی حضرت ابوالفضل (ع) مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد که به میزبانی فرمانداری این شهرستان و با حضور احمد دهقان منشادی شهردار اشکذر برگزار شد؛ با بیان اینکه روشنایی خیابان امام یکی از مطالبات به حق شهروندان اشکذر است؛ افزود: با توجه به وضعیت نامناسب اعتبارات، انتظار داریم با مشارکت و همکاری شهرداری اشکذر و اداره برق این شهرستان روشنایی خیابان امام خمینی (ره) در اسرع وقت تأمین شود.

هادی‌نسب در ادامه با اشاره به وجود مسائل و مشکلات در مورد روشنائی بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: این بلوار راه ارتباطی روستاهای بخش مرکزی به مرکز شهرستان می‌باشد و باتوجه به اینکه زیرساخت‌های اولیه جهت روشنایی آن ایجاد شده است؛ همکاری و هماهنگی دهیاری‌ها و اداره برق شهرستان اشکذر در چارچوب قوانین و مقررات، می‌تواند راهگشا بوده و به تکمیل این پروژه بیانجامد.

فرماندار شهرستان اشکذر در پایان خواستار تسریع در برق‌رسانی و رفع مشکلات پروژه‌های درمانی شهرستان اشکذر از جمله بیمارستان حضرت زینب (س) و مرکز درمانی حضرت ابوالفضل (ع) شد و خاطرنشان کرد: تسریع در خدمت‌رسانی به پروژه‌های عام‌المنفعه رضایت مخلوق را به دنبال خواهد داشت.

در این دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان نیز با اشاره به قوانین و مقررات برق‌رسانی در شهرها و روستاها، در راستای مرتفع نمودن مشکلات روشنایی شهرستان در قالب امضای تفاهم‌نامه و مشارکت با شهرداری‌ اشکذر و دهیاری‌ها قول مساعدت و همکاری داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/l5Y77

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec