اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دیدار روسای اداره اوقاف و امور خیریه و دادگستری اشکذر

شناسه خبر : 29674 | تاریخ انتشار : : 14 تیر 1393 - 13:29 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، به مناسبت فرارسیدن هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران صدیق انقلاب اسلامی و هفته قوه قضاییه حجت الاسلام کرمی سرپرست و جعفری پور کارشناس حقوقی و ثبتی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اشکذر با حضور در دادگستری این شهرستان با رئیس آن به دیدار […]

دیدار روسای اداره اوقاف و امور خیریه و دادگستری اشکذر
به گزارش اشکذر نیوز، به مناسبت فرارسیدن هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران صدیق انقلاب اسلامی و هفته قوه قضاییه حجت الاسلام کرمی سرپرست و جعفری پور کارشناس حقوقی و ثبتی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اشکذر با حضور در دادگستری این شهرستان با رئیس آن به دیدار و گفتگو پرداختند.
دراین دیدار حجت الاسلام کرمی سرپرست اوقاف اشکذر ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه از تلاشهای بی شائبه قاضی فلاح رئیس دادگستری شهرستان اشکذر و کلیه همکاران این نهاد مهم و تأثیرگذار در برقراری عدل و قسط و احقاق حقوق موقوفات تقدیر و تشکر نمود.
وی با بیان مباحث روز فرهنگی اجتماعی و موضوع آموزش خانواده، آمادگی اداره اوقاف جهت استفاده از فضای معنوی امامزادگان و بقاع متبرکه و اجرای هدفمند و امینانه نیات واقفین خیراندیش را در این امر خطیر اعلام نمود. درادامه این دیدار رئیس دادگستری اشکذر نیز با اشاره به اینکه افزایش رشد طلاق نتیجه کمبود این آموزشهاست بر آموزش خانواده و روش های صحیح همسرداری تأکید کرد.
در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس از زحمات قاضی فلاح رئیس دادگستری اشکذر قدردانی شد.
منبع: روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Lp7jo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124