فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت خاتم الانبیا (ص) اشکذر به همراه فرمانده پایگاه‌ مقاومت بسیج شهید صدوقی منطقه کذاب و اعضای شورای این پایگاه با امام جمعه بخش خضرآباد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اشکذرخبر؛ به مناسبت هفته بسیج سرهنگ معینی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت خاتم الانبیا (ص) اشکذر به همراه فرمانده پایگاه‌ مقاومت بسیج شهید صدوقی منطقه کذاب و اعضای شورای این پایگاه با حجت الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد دیدار و گفتگو کردند.

غالبی در این دیدار ضمن بیان اهمیت حضور بسیج و نیروهای بسیج در روستاها به نقش ارزنده بسیج در دوران دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مختلف فرهنگی ؛اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد و بیان داشت: ما خواستار حضور بیش از پیش نیروهای بسیج در پایگاه های مقاومت هستیم.

وی تشکیل پایگاه های مقاومت جدیددر دیگر روستاها ی این بخش را ضروری دانست و گفت: با راه اندازی پایگاه های مقاومت بسیج در دیگر روستاها ی این بخش زمینه تشکیل حوزه‌ مقاومت بسیج در بخش خضرآباد فراهم می شود.

سرهنگ معینی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت خاتم الانبیا ص اشکذر هم حضور مستمر پایگاه های مقاومت بسیج در شهر و روستا‌های بخش خضرآباد را خوب و قابل قبول دانست و حضور نیروهای بسیج محلات در گشت های محله محور مفید ارزیابی کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/R9INn