اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دکتر محمود فتوحی فیروزآباد گزینه قطعی ریاست دانشگاه شریف شد

شناسه خبر : 30071 | تاریخ انتشار : : 30 تیر 1393 - 21:21 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر سعید سهراب‌پور  گفت: محمود فتوحی به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف انتخاب شد . وی ادامه داد: روز گذشته دکتر فتوحی گزینه ریاست دانشگاه صنعتی شریف آمادگی خود را برای قبول مسئولیت ریاست دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد ما نیز به وزارت علوم اعلام کردیم. عضو هیئت‌علمی […]

دکتر محمود فتوحی

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر سعید سهراب‌پور  گفت: محمود فتوحی به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف انتخاب شد .

وی ادامه داد: روز گذشته دکتر فتوحی گزینه ریاست دانشگاه صنعتی شریف آمادگی خود را برای قبول مسئولیت ریاست دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد ما نیز به وزارت علوم اعلام کردیم.

عضو هیئت‌علمی و عضو کمیته 7نفره انتخاب رئیس دانشگاه صنعتی شریف افزود: اکنون منتظریم تا وزارت علوم حکم دکتر فتوحی برای ریاست دانشگاه را صادر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتی شریف با انجام انتخابات دکتر نیلی و فتوحی را برای ریاست این دانشگاه به وزارت علوم معرفی کرد.

رئیس جمهور با یکی از این گزینه ها یعنی دکتر نیلی (مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور) مخالفت کرد و تنها دکتر فتوحی به عنوان یک گزینه برای ریاست این دانشگاه باقی ماند.

دکتر فتوحی تنها گزینه ریاست دانشگاه صنعتی شریف نیز روز گذشته آمادگی خود را برای قبول این مسئولیت به وزارت علوم اعلام کرده و به گفته دکتر سهراب پور به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب شده و اکنون در انتظار صدور حکم وزیرعلوم برای شروع فعالیت در دانشگاه صنعتی شریف است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bQgnv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124