• کد خبر: 37230
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 27 بهمن 1393 - 22:38
  فرمانده انتظامی مهریز:
  فرمانده انتظامی مهریز گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان فرد شیادی را که با جعل عنوان پزشک و بر پا کردن مطب اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود شناسایی و دستگیر کردند.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس که روز دوشنبه در در اختیار ایرنا قرار گرفته، سرهنگ ˈمنوچهر نصیریˈ افزود: با توجه به دریافت خبری در خصوص اینکه فردی با جعل عنوان پزشک و برپا کردن مطب اقدام به فعالیت غیر قانونی و کلاهبرداری کرده است بررسی موضوع این پرونده به پلیس اطلاعات و امنیت مهریز سپرده شد.

  وی ادامه داد: عوامل پلیس ضمن هماهنگی با مقامات قضائی تحقیقات لازم را در این زمینه شروع کرده و متوجه شدند متهم به هویت ˈج.زˈ 46 ساله خود را به عنوان پزشک معرفی کرده و در خصوص دندان پزشکی ترمیم دندان و همچنین پزشکی زنان در حال انجام فعالیت است.

  این مسوول، ضمن اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به اداره پلیس خاطرنشان کرد: در بازرسی از مطب این پزشک قلابی انواع ابزار آلات ترمیم دندان و عمل جراحی و دفترچه نوبت دهی که اسامی بسیار زیادی از شهروندان از جمله زنان در آن یادداشت شده بود کشف شد.

  نصیری یادآور شد: متهم که داری مدرک تحصیلی دیپلم می باشد به جرم خرید و فروش موادمخدر، جعل اسناد، سرقت و صدور چک بلامحل 6 بار به زندان محکوم شده است.

  وی ضمن تاکید بر اینکه تحقیقات بیشتر در جهت شناسایی شاکیان احتمالی این پرونده ادامه دارد یادآور شد: متهم با دستور مقامات قضائی روانه زندان مرکزی یزد شد.

  مهریز با 50 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Fciub

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *