اشکذر خبر


دکتر دهقانی اشکذری به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی یزد منصوب شد

شناسه خبر : 101048 | تاریخ انتشار : : ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲ | ارسال توسط :

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر «محمدرضا دهقانی اشکذری» را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد منصوب کرد.

به گزارش اشکذر خبر، دکتر «محمدمهدی طهرانچی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر «محمدرضا دهقانی اشکذری» را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است؛ «از جناب عالی انتظار می‌رود با بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش آفرینی مدیران واحدهای دانشگاهی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای راهبردهای نظام مدیریتی سند دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحدهای دانشگاهی اهتمام ورزید. امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.»

گفتنی است؛ دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد است و سوابق اجرایی از جمله معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، رییس کانون بسیج اساتید دانشگاههای استان یزد، مدیرکل برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مدیر دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مدیر گروه کارشناسی ارشد رشته کسب و کار دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دانش آموخته دکتری تخصصی کارآفرینی دانشگاه تهران، عضو هیات اندیشه‌ورز دانشگاه آزاد اسلامی یزد و غیره را در کارنامه دارد.

 

از طرف مجموعه همکاران پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر این انتصاب به جا و شایسته را که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی های بر جسته ایشان در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی ایشان  را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0XgvJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *