• کد خبر: 26763
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 13 دی 1392 - 18:41
  به دليل عدم حضور آمبولانس و نيروي انتظامي:
  از هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال بزرگسالان استان امروز تيم شهرداري در ورزشگاه 22 بهمن پذيراي تيم پويانويد رهنما مهريز بود كه اين بازي نيمه تمام ماند.

  به گزارش اشكذر نيوز تيم شهرداري اشكذر كه در رده دوم جدول ليگ قرار دارد ،دل به بازي امروز بسته بود تا بتواند در صورت كسب سه امتياز و لغزش تيم زارچ به صدر جدول برود،ولي  بي برنامگي و عدم هماهنگي هاي قبل از بازي نگذاشت كه اين ديدار به طور كامل برگزار شود و به دليل عدم حضور آمبولانس نيمه تمام رها شد.

  اين بازي قرار بود كه از ساعت 14 برگزار شود.داور بازي را شروع كرد در حالي كه آمبولانس و نيروي انتظامي درورزشگاه حضور نداشتند.نيمه اول با نتيجه صفربر صفر به پايان رسيد.

  پس از استراحت15 دقيقه اي،  دو تيم  وارد ميدان شدند و جالب آن كه بازهم آمبولانس نيامده بود.بازي در نيمه دوم آغاز شد.دقيقه 60 مسئولان تيم مهريز متوجه اين امر شدند و اعتراض خود را به ناظر بازي اعلام كردند كه در اين زمان بود كه داور بازي را قطع كرد و ادامه بازي را منوط به حضور آمبولانس در كنار زمين كرد كه متاسفانه بازهم خبري نشد.

  نكته اينجاست كه اولا چرا آمبولانس نيامده است و ثانيا چرا از مسئولين تيم شهرداري اشكذر در بين دو نيمه اقدامي در اين باره نكرده اند تا نيمه دوم بدون هيچ مشكلي برگزارشود!

  البته  بايد منتظر ماند و ديد كه راي كميته انضباطي در مورد اين بازي چيست.نتيجه سه بر صفر به نفع پويا نويد اعلام مي شود يا راي به تجديد بازي خواهد داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xxlSW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “ديدار دو تيم شهرداري اشكذر و پويانويد رهنما مهريز نيمه تمام ماند”

  1. دهقانی گفت:

   باسلام
   اولا این مشکل برای فقط این بازی نبوده بلکه درمسابقات امید نیز این مشکل بوده است که باعدم حضورآمبولانس بوده است(درهمه این مسابقات انجام شده درشهرستان مشکل نبودیا تاخیر نیروی انتظامی وآمبولانس بوده است)
   دوما ضعف سرپرست ومسئولین شهرداری اشکذر است که این اتفاق می افتدچون کادرفنی وبازیکنان تیم ازاین مسایل مبراهستند
   سوما متاسفانه شهرستان ما یک آمبولانس ندارد که بخواهد دراختیار ورزش شهرستان قراردهد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *