اشکذر خبر

ديدار بخشدار خضرآباد و مسئولان ادارات اشکذر با امام‌جمعه خضرآباد

شناسه خبر : 38776 | تاریخ انتشار : : ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶ | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در آغازین روزهاي کاري سال جاري بخشدار جديد بخش خضرآباد به‌اتفاق جمعی از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد با امام‌جمعه اين بخش ديدار کردند و ضمن تبريک سال جديد به امام‌جمعه آمادگي خود را براي همکاري و هماهنگي با امام‌جمعه و رفع مشکلات اين بخش اعلام کردند. حجت‌الاسلام […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در آغازین روزهاي کاري سال جاري بخشدار جديد بخش خضرآباد به‌اتفاق جمعی از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد با امام‌جمعه اين بخش ديدار کردند و ضمن تبريک سال جديد به امام‌جمعه آمادگي خود را براي همکاري و هماهنگي با امام‌جمعه و رفع مشکلات اين بخش اعلام کردند.
حجت‌الاسلام غالبي با تبريک سال جديد به بخشدار خضرآباد و مسئولان ادارات اشکذر با اشاره به نام‌گذاری سال جاري به سال دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گفت: مسئولان و دولتمرداني که مجري سیاست‌های نظام هستند وقتي همدل و هم‌زبان باشند می‌توانند در تمامي عرصه‌ها پيشرفت کنند.
امام‌جمعه بخش خضرآباد در اولین روزهاي کاري سال جديد از مسئولان ادارات و کارمندان دولت خواست تا در رعايت نظم و ساعت کاري کوشا باشند.
حجت‌الاسلام غالبي خدمات دولتمردان درساهای پس از پيروزي انقلاب اسلامي به‌خصوص در روستاها را خوب ارزيابي کرد و خواستار رفع مشکلات موجود در اين روستاها شد.
حل مشکل فاضلاب روستاهاي اين منطقه به لحاظ کوهستاني بودن، تسريع در آب‌رسانی به شهر و روستاهاي بخش خضرآباد، تکميل فاز دوم بلوار روستاهای اتابک بامکان، جلوگيري از تخلفات وسايط نقليه حمل سنگ‌آهن معادن کذاب و تغيير مسير تردد آن‌ها، راه‌اندازی اورژانس بین‌راهی يزد خضرآباد کذاب و احداث کانون‌های فرهنگي مساجد روستاهاي اين منطقه ازجمله مشکلات مطرح‌شده توسط امام‌جمعه بخش خضرآباد بود که بخشدار خضرآباد و مسئولان ادارات اين بخش قول پيگيري دادند.

DSC0121 DSC0124 DSC0123 DSC0122

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rcZ0g

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *