• کد خبر: 38776
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 9 فروردین 1394 - 17:16
  در آغازین روزهاي کاري سال جاري بخشدار جديد بخش خضرآباد به‌اتفاق جمعی از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد با امام‌جمعه اين بخش ديدار کردند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در آغازین روزهاي کاري سال جاري بخشدار جديد بخش خضرآباد به‌اتفاق جمعی از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد با امام‌جمعه اين بخش ديدار کردند و ضمن تبريک سال جديد به امام‌جمعه آمادگي خود را براي همکاري و هماهنگي با امام‌جمعه و رفع مشکلات اين بخش اعلام کردند.
  حجت‌الاسلام غالبي با تبريک سال جديد به بخشدار خضرآباد و مسئولان ادارات اشکذر با اشاره به نام‌گذاری سال جاري به سال دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گفت: مسئولان و دولتمرداني که مجري سیاست‌های نظام هستند وقتي همدل و هم‌زبان باشند می‌توانند در تمامي عرصه‌ها پيشرفت کنند.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد در اولین روزهاي کاري سال جديد از مسئولان ادارات و کارمندان دولت خواست تا در رعايت نظم و ساعت کاري کوشا باشند.
  حجت‌الاسلام غالبي خدمات دولتمردان درساهای پس از پيروزي انقلاب اسلامي به‌خصوص در روستاها را خوب ارزيابي کرد و خواستار رفع مشکلات موجود در اين روستاها شد.
  حل مشکل فاضلاب روستاهاي اين منطقه به لحاظ کوهستاني بودن، تسريع در آب‌رسانی به شهر و روستاهاي بخش خضرآباد، تکميل فاز دوم بلوار روستاهای اتابک بامکان، جلوگيري از تخلفات وسايط نقليه حمل سنگ‌آهن معادن کذاب و تغيير مسير تردد آن‌ها، راه‌اندازی اورژانس بین‌راهی يزد خضرآباد کذاب و احداث کانون‌های فرهنگي مساجد روستاهاي اين منطقه ازجمله مشکلات مطرح‌شده توسط امام‌جمعه بخش خضرآباد بود که بخشدار خضرآباد و مسئولان ادارات اين بخش قول پيگيري دادند.

  DSC0121 DSC0124 DSC0123 DSC0122

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rcZ0g

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *