• کد خبر: 87714
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه 15 دی 1398 - 18:25
  دویست و پنجاه و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با حضور " پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش اشکذرخبر ، دویست و پنجاه و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با حضور ” پور دهقان” معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر بر همفکری و هم افزایی اعضای این شورا در جهت تدوین برنامه های سال آینده حوزه آموزش و پرورش شهرستان تاکید کرد.

  مصطفی پور دهقان به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت تجلیل از برگزیدگان المپیاد های فرهنگی و ورزشی شهرستان اشاره و افزود: معلمان و مربیان باید به دنبال افزایش انگیزه دانش آموزان  شهرستان برای شرکت در المپیاد های مختلف باشند.

  وی به مسائل و مشکلات تعدادی از مدارس حوزه شهری و روستایی شهرستان اشاره و مشارکت هر چه بیشتر شهرداری، بخشداری  و دهیاری های بخش مرکزی اشکذر و خضرآباد در موضوعات مرتبط با آموزش و پرورش را خواستار شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Xu5c5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *