اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دوگانگی فرمانداری اشکذر در برخورد با تخلفات؟!مسئول جو شهرستان کیست؟!

شناسه خبر : 28850 | تاریخ انتشار : : 23 فروردین 1393 - 16:03 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛پس از تصویب تغییر نام شهرستان صدوق به اشکذر توسط هیأت دولت قبل، تمام انتظارات به این سمت می رفت که التهابات موجود در شهرستان رفع شده و دیگر شاهد بروز مشکلات از این دست نباشم. هرچند مصوبه تغییر نام پس از دو ماه تاخیر در تاریخ (۲۰ شهریور ۱۳۹۲) به استانداری یزد و […]

به گزارش اشکذر نیوز؛پس از تصویب تغییر نام شهرستان صدوق به اشکذر توسط هیأت دولت قبل، تمام انتظارات به این سمت می رفت که التهابات موجود در شهرستان رفع شده و دیگر شاهد بروز مشکلات از این دست نباشم.

هرچند مصوبه تغییر نام پس از دو ماه تاخیر در تاریخ (۲۰ شهریور ۱۳۹۲) به استانداری یزد و فرمانداری اشکذر ابلاغ شد، اما از آن زمان تاکنون برخلاف قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری هنوز شاهد تعویض هیچ یک از تابلوهای موجود در شهرستان که نام قدیم شهرستان را دارا می باشند، نبوده ایم.!

البته این سوال نیز وجود دارد که چرا پس از تغییر نام یک شهرستان، اجازه تعویض تابلوهای قدیمی به -هیچ- یک از ارگان ها و دستگاه های اجرایی داده نمی شود و این در صورتی است که تمام سربرگ ها و مهر های اداره جات به نام جدید شهرستان تغییر یافته است.

اخیرا فرماندار اشکذر در نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران بخش مرکزی گفته بود که، کج سلیقگی و تعصبات محلی عده ای سودجو مانع پیشرفت اشکذر شده است و کسانی که برطبل دوگانگی می کوبند خیانت کارند.!

درست در همین زمان شاهد آن بودیم که دانشگاه پیام نور رضوانشهر در اقدامی نامعقول و با دوری جستن از دایره ادب و معرفت، تابلو جدید را با نام “دانشگاه پیام نور رضوانشهر صدوق” در ورودی رضوانشهر از طرف جاده سنتو نصب کرده است.

آیا این اقدام کوبیدن بر طبل دوگانگی نیست؟!

چرا یک نهاد آن هم در حد و اندازه یک دانشگاه، که مهد علم و ادب است، از دایره اخلاق بیرون رفته و با چنین اقداماتی که نه در خور یک دانشگاه و نه درخور و شایسته مردم شهرستان است در صدد اختلاف انگیزی برآمده.!

و سوالی که از نکته قبل سوالی تر شده آن است که چرا با مسببین آن برخورد نمی شود؟ چرا عده ای نمی خواهند این قاعله را ختم کنند، منافع چه کسانی در میان است؟!

نکته ای که نمی شود به سادگی از آن گذشت این است که درست چند هفته بعد از تغییر نام، یکی از از اداره های شهرستان نسبت به تعویض تابلوی قدیمی اداره خود اقدام کرده بود که همان روز تابلوی نصب شده را پایین آوردند.!!

این اقدام درحالی بود که به نصب تابلوی جدید از نظر قانونی هیچ اشکالی وارد نبود، اما اقدام اخیر دانشگاه پیام نور غیر قانونی است.

امیدواریم با تدابیر مسئولین امر، هرچه زودتر نسبت به حل چنین مشکلاتی اقدام شده و اجازه ندهند تا عده ای با طرح چنین مسائلی روند پیشرفت و آبادانی شهرستان را به انحراف کشیده و در صدد فتنه انگیزی و ایجاد حاشیه های جدید برای مردم شهرستان باشند.

پیام نور پیام نور

*منبع نسیم صادق*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nSU4T

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124