اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

دومین سالنامه دیواری «اشکذر خبر» منتشر شد

شناسه خبر : 61641 | تاریخ انتشار : : 22 اسفند 1395 - 10:20 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، علیرضا عسکری با اعلام این خبر افزود: این سالنامه دیواری که شامل 4 عکس از جاذبه های گردشگری مجموعه سلطان محمود بندرآباد، روستای تاریخی عصرآباد و مسجد جامع فیروزآباد  و جاذیه طبیعی چشمه آب قل خضرآباد و میراث معنوی جوش دوره اشکذر  است. عسکری گفت: عکس‌های این مجموعه از آرشیو آثار […]

به گزارش اشکذر خبر، علیرضا عسکری با اعلام این خبر افزود: این سالنامه دیواری که شامل 4 عکس از جاذبه های گردشگری مجموعه سلطان محمود بندرآباد، روستای تاریخی عصرآباد و مسجد جامع فیروزآباد  و جاذیه طبیعی چشمه آب قل خضرآباد و میراث معنوی جوش دوره اشکذر  است.

عسکری گفت: عکس‌های این مجموعه از آرشیو آثار مهدی دهقانی اشکذری، هنرمند و عکاس اشکذری است.

سردبیر و مدیرمسئول پایگاه خبری اشکذر استفاده از جاذبه های گردشگری و تاریخی را با هدف معرفی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان دانست و گفت: شهرستان اشکذر با بیش از 700 جاذبه که تنها 62 اثر به ثبت ملی رسیده است پتانسیل بالایی برای جذب گردشگران و مسافران را دارد ولی روند مرمت و بازسازی و ثبت این آثار به کندی پیش می رود که امیدواریم مسئولان شهرستان چاره اندیشی کنند.

وی افزود: انتشار سالنامه دیواری که در سال 1395 نیز با معرفی جاذبه گردشگری شهرستان عرضه شده بود، با استقبال بسیار شهروندان شهرستان اشکذر و حتی شهروندان مقیم سایر استان ها روبرو شد.

گفتنی است، علاقه مندان برای دریافت این سالنامه دیواری می توانند به استودیو عکاسی سیاه و سفید(خیابان امام خمینی – جنب بانک صادرات)، موسسه فرهنگی معراج (ابتدای خیابان آیت الله فیروزآبادی)، کافی نت نسیم (ابتدای خیابان معلم) مراجعه کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GvEDa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec