• کد خبر: 93398
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 27 مرداد 1399 - 10:51
  دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر روز چهارشنبه 22 مرداد به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای این انجمن در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر به ریاست مصطفی پوردهقان معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای این انجمن در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  معاون فرماندار اشکذر در این نشست با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و تأثیر آن در رشد و اعتلای فرهنگی جوامع اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و توصیه‌های اکید وزارت بهداشت مبنی بر در خانه ماندن شهروندان فرصتی مناسب برای افزایش سرانه مطالعه در جامعه فراهم آمده است.

  پوردهقان افزود: با توجه به الزام بیشتر شهروندان به حضور در خانه انتظار می رود ادارات ذیربط شهرستان با ارائه برنامه و طرحی مدون برای پر کردن اوقات فراغت شهرواندان و به دنبال آن رشد و اعتلای فرهنگی جامعه تلاش کنند.

  شایان ذکر است در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر از سوی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر، هریک از اعضای این انجمن به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات مطرح شده پرداخته و بحث و تبادل نظر نمودند.

  در ادامه حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کتاب« نامیرا اثرصادق کامیار»رابرای اعضای انجمن معرفی کرد.

  احیای مجدد خرید کتاب مورد نیاز مراجعین با همکاری دادگستری، تعمیر فضای بیرونی کتابخانه امام رضا (ع) توسط شهرداری، ارسال کتب ایثارگران، معلولین و جانبازان به درب منازل و بازگشایی و تامین نیروی کتابخانه جواد الائمه (ع) شرف آباد از مهم ترین مصوبات این جلسه بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xn3U7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *