دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با هدف تبیین جشنواره رضوی و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک ارگان‌های فرهنگی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با هدف تبیین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور قانعیان معاون سیاسی فرماندار شهرستان اشکذر و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.

قانعیان در این جلسه اظهار داشت: جشنواره رضوی فرصتی مناسبی است تا اعضای انجمن راهکارهای لازم را برای ارتقای کتابخوانی در بین شهروندان ارائه دهند.

وی افزود: هرچه بیشتر در زمینه مطالعه و کتابخوانی سرمایه‌گذاری شود، به توسعه فرهنگی جامعه کمک بیشتری خواهد شد.

ولی ا… حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر در ادامه گزارش کاملی از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی اشکذر در شبکه‌های اجتماعی ارائه کرد.

گفتنی است؛ در ادامه این جلسه سایر اعضای انجمن به بیان راهکار و پیشنهاد برای اجرای بهتر برنامه‌های فرهنگی در شرایط کرونا و جلب مشارکت در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی پرداختند.

حمایت فرمانداری شهرستان اشکذر از جشنواره رضوی و اهدای جوایز غیر نقدی از طرف شهرداری اشکذر و فرمانداری این شهرستان، افتتاح انجمن کتابخانه عمومی امام رضا (ع)، تخصیص بودجه کتابخانه‌های عمومی اشکذر و تامین نیروی کتابخانه باقرالعلوم (ع) عز آباد از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.

در پایان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر به معرفی کتاب «چشمه‌های بهشت» اثر محمد هادی زاهدی برای حاضرین در جلسه پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9u5JW