• کد خبر: 25341
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 مهر 1392 - 11:44
  حساس ترين بازي هفته سوم ليگ بزرگسالان استان:
  هفته سوم ليگ استان جمعه پيگيري مي شود كه در مهم ترين بازي شهرداري اشكذر ميزبان تيم شهرداري زارچ خواهد بود.

  به گزارش اشكذر نيوز تيم شهرداري اشكذر كه هفته قبل مقابل پويا نويد رهنما مهريز متوقف شده است جمعه از ساعت 15 در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر به مصاف تيم شهرداري زارچ خواهد رفت.

  اين بازي  دومين جدال علي محمد دهقان با مهدي شعبان پور در اين فصل است.چندهفته پيش تيم شهرداري اشكذر در چارچوب جام حذفي به مصاف تيم شهرداري زارچ رفت كه با نتيجه 5بر2 حريف خود را شكست داد.حال بايد ديد تا تفكرات كدام سرمربي در بازي فردا بر طرف مقابل غلبه خواهد كرد تا بتواند عنوان گلادياتور را براي خود يدك بكشد.

  از نکات حائز اهمیت این دیدار نیز حضور دو بازيكن سابق شهرداري اشكذر يعني مجتبي حسن پور و سيد احمد پورحسني در تيم زارچ است که حساسيت اين بازي را دو چندان كرده است.تا جائي كه حسن پور در مصاحبه قبلي خود عنوان كرده است كه اميدوار است كه او يا پورحسيني گل پيروزي بخش تيمشان را به ثمر برساند.

  آخرين تمرين تيم شهرداري اشكذر هم ديروز عصر در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر برگزارشد.بازيكنان تمرينات بانشاطي را انجام دادند كه اين تمرينات بيشتر كار بر روي ضربات كرنر و ايستگاهي بود.از غائبان تمرين ديروز جواد هويدا بود.همچنين سيدضياء افرازه با حضور در تمرينات گروهي نشان داد كه از بند مصدوميت رها شده است و آماده بازي با تيم زارچ خواهد بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oqtOu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *