• کد خبر: 24290
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 5 مرداد 1392 - 19:00
  تابش :
  ماينده مردم اردكان در مجلس در جمع قاريان قرآن گفت: مردم اگر توفيق دولت جديد را مي خواهند نيابد از صحنه كنار بروند و بايد در كنار دولت مشكلات را اولويت بندي كرده و حل كنند.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر، محمدرضا تابش، ظهر شنبه در جمع قاريان قرآن مسجد كوشكنو اردكان با بیان اینکه انسانهای کامل اسباب ترقی و تعالی و پیشرفت جامعه و بهره مندی بشریت از مواهب مادی و معنوی را فراهم می آورند، اظهار داشت: قرآن کتاب هدایت در قرون و اعصار است که عمل به آموزه ها ی آن زمینه ساز پرورش انسان کامل است.

  وي افزود: فرصت رمضان را قدر بدانیم و در آیات نورانی قرآن تدبر و تعقل کنیم؛ همچنانکه بزرگان این شهرستان به ويژه آیت الله خاتمی که خود دست پرورده مناجات و دعا بود و هر آنچه داشت و دلدادگی و اعتماد و اعتقاد عمیق مردم به وی از برکت حشر و نشر وی با قرآن کریم بود.

  تابش عنوان كرد: او به شهادت شما مردم و گواهی عالمان و صالحان و بزرگان کشور جز برای خدا عمل نکرد و سخن نگفت و اگر امروز بعد از گذشت سالها از وفاتش مردم حتی جوانانی که حیات وی را درک نکرده اند از صمیم قلب به وی عشق می ورزند، بواسطه تعبد و اخلاص و اخلاق وی است.

  نماینده مردم اردکان در مجلس در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برگزاري انتخابات موفق در كشور اسلامي ايران با تاکید بر اینکه این هنر مردان خداست که لطف حق شامل حالشان می شود و دلهای مردم را فتح می کنند، گفت: اخلاص در عمل و نیت خیر بزرگان جامعه و لطف خداوند که مهر انسانها را در دلها جای می دهد؛ باعث شد شگفتی در انتخابات اخیر رقم بخورد.

  تابش ادامه داد: انتخابات اخیر همانگونه که خواست رهبری معظم بود و با تیزبینی و البته شجاعت ایشان در موقعی که پیش بینی ها حاکی از مشارکت گسترده مردم در انتخابات نبود؛ سال 1392 را به نام سال حماسه سیاسی نامگذاری کردند به حماسه حضور و مشارکت مردم مبدل شد.

  مردم به شعارها و خواسته هاي خود راي دادند

  وي اظهار داشت: نقش رهبری آگاه در اطمینان دادن به سلامت برگزاری انتخابات؛ عدم مداخله نظامیان و اینکه کاندیدایی خود را منتسب به ایشان نکند و فراخوان همه ایرانیان علاقمند به پیشرفت و اعتلای کشور برای مشارکت در انتخابات موجب رقم زدن این حماسه شد و الحق که مردم وفادار و پر افتخار کشورمان باز هم در این مقطع حساس و تاریخی علیرغم نارضایتی ها و دلخوری ها به صحنه آمدند و به شعارها و خواستهایشان رای دادند.

  تابش با بیان اینکه انتخابات اخیر یک بازی برد – برد بود که هم حاکمیت از منافع آن بهره مند شد و هم مردم احساس پیروزی کردند، بيان داشت: مردم بر اعتدال و عقلانیت و تدبیر که بن مایه پیشرفت و توسعه کشور و راه برون رفت از نابسامانیها ی فعلی است رای دادند و بر اقتدارگرایی، استبداد رای، قانون گریزی و سلیقه گرایی، تقدم منافع جناحی و گروهی بر منافع ملی و تنش و تشنج در عرصه مدیریت کشور خط بطلان کشیدند.

  شدت تحريم ها، خزانه خالي و مطالبات مردم؛ آغاز راه دولت يازدهم است

  وی گفت: امروز کار انتخابات تمام شده اما آغاز راه دولت جدید است. تحریم ها شدت یافته، خزانه تهی است و مطالبات مردم برقرار و انتظارات به حق همه اقشار و اصناف و گروه‌ها از دولت جدید بر آورده كردن  خواستهای آنهاست.

  تابش ادامه داد: مردم اگر توفیق دولت جدید را می خواهند باید از صحنه کنار نروند و در کنار دولت باشند و کمک کار وی و مطالبات و خواستها را اولویت بندی کنند و متناسب با شرایط و مقتضیات زمان و در یک فرجه زمانی معقول انتظار برآورده شدن آنها را داشته باشند.

  تابش خاطرنشان كرد: از آن طرف دولت نیز باید آنچه را که در عرصه مدیریتی چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی  قابل انجام است و به تحقق خواستها و مطالبات مردم کمک می کند و محدودیت ها را کاهش می دهد و چرخ مدیریت کشور را روان می سازد، انجام دهد.

  دولت آينده فراجناحي و در مسير اعتدال حركت مي كند

  نماینده مردم اردکان با اشاره به مشی اعتدالی و فراجناحی دولت گفت: دولت همانگونه که رئیس جمهور منتخب اعلام کرده اند، فراجناحی است و از معتدلان هر دو جناح دعوت به همکاری کرده است بنا بر این کلیه احزاب و جناحها به ويژه دو قوه دیگر باید در این مقطع حساس مددکار دولت در ایفای مسئولیت های خطیرش باشند تا مردمی که راه دوستی و صلح و صفا و آرامش را در بیان خواستهایشان برگزیده اند، سرخورده و مایوس نشوند.

  تابش تاکید كرد: بی شک حمایت های رهبر معظم انقلاب که همواره حامی دولتها بوده اند، برای برون رفت کشور از وضعیتی که تحمل آن برای مردم سخت است مضاعف خواهد شد و لطف خداوند متعال در این ماه شریف بر مومنان این سرزمین پرافتخار فزونی خواهد گرفت و چشم اندازی امیدوارکننده برای آینده ای که نام ایران اسلامی عزیز بر تارک گیتی بدرخشد، ترسیم خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/on79K

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *