اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دولت در برخورد با انتقادات تند برخورد نکند/ مامورین نیروی انتظامی قوانین را رعایت کنند تا دیگران نیز به رعایت قانون ملزم شوند

شناسه خبر : 31003 | تاریخ انتشار : : 07 شهریور 1393 - 23:15 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به فرا رسیدن دهه کرامت، با بیان احادیثی از امام صادق (ع) اظهار داشت: اخلاق نیکو، فرو ریختن خشم و چشم بستن بر روی تمایلات نفسانی کرامت انسانی را نمایان می سازد. حجت الاسلام […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به فرا رسیدن دهه کرامت، با بیان احادیثی از امام صادق (ع) اظهار داشت: اخلاق نیکو، فرو ریختن خشم و چشم بستن بر روی تمایلات نفسانی کرامت انسانی را نمایان می سازد.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر در ادامه با اشاره به 8 شهریور ماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛ و همچنین دیدار دولت مردان با رهبر انقلاب که به همین مناسبت صورت گرفت، به بیان برخی نکات مطرح شده از سوی رهبر انقلاب پرداخت.

وی افزود: تکیه بر توان داخلی، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به بخش کشاورزی، جدی گرفتن رشد علمی و تقویت شرکت های دانش بنیان، موضع گیری صریح و قاطع در برابر سیاست های مداخله گرانه آمریکا، حفظ انسجام درونی دولت، داشتن سعه صدر و حفظ آرامش در برابر انتقادات، رعایت خطوط قرمز نظام به خصوص فتنه 88 از جمله توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار با دولت مردان بود.

امام جمعه اشکذر در خصوص بحث انتقادات و رفتار دولت در پاسخ به آن ها، گفت: دولت در برخورد با انتقادات تند برخورد نکند.

حجت الاسلام طالبیان با طرح این سوال که چرا مقام معظم رهبری بارها و در جلسات مختلفی که داشته اند به بحث فتنه 88 اشاره کرده اند، گفت: یکی از دلایل این اشارات این است که کسانی که مسبب فتنه 88 بودند تا جایی پیش رفتند که ادعای براندازی حکومت را مطرح کردند.

وی افزود: چنین افرادی که از سر حب و هوس ریاست حاضرند تا برای نظام هزینه ایجاد کنند، به هیچ عنوان صلاحیت تصدی پست و مقامی در نظام اسلامی را ندارند.

امام جمعه اشکذر تاکید کرد: مبادا افرادی که در فتنه 88 نقش داشتند و محرک بودند در جاهایی که شایسته آنان نیست به کار گمارده شوند که امیدواریم دولت مردان این نصایح را عملی کنند.

وی با اشاره به شکار پهباد اسرائیلی توسط نیروهای هوایی جمهوری اسلامی، حضور این پهباد جاسوسی را نشانه جسارت دشمنان ما دانست و افزود: این اقدام دشمن باید هشداری به مسئولین ما در انجام محاسبات خود باشد.

امام جمعه اشکذر با اشاره به پایان جنگ غزه و آتش بس یک ماه انجام شده، گفت: این پیروزی نشان داد که مقاومت و ایمان رژیم اسرائیلی تا دندان مسلح را هم از پای در می آورد.

وی با بیان اینکه رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی وظیفه ای است که باید از سوی شهروندان رعایت شود، افزود: متاسفانه در استان یزد به خصوص شهرستان اشکذر رعایت این مقررات آنطور که باید انجام نمی شود.

حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه مامورین نیروی انتظامی باید در برخورد با شهروندان حسن اخلاق خود را رعایت کند، تاکید کرد: نیروی انتظامی در اعمال قوانین از نیروهایی استفاده کند که خود با قوانین آشنا باشد.

وی تاکید کرد: مامورین نیروی انتظامی خود قوانین را رعایت کنند تا دیگران نیز به رعایت قانون ملزم شوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1p4IQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124