اشکذر خبر

دولت درهدفمندی یارانه ها باید به مردم اعتماد داشته باشد/غفلت دولت در خصوص مشخص کردن معیار برای تفیکیک

شناسه خبر : 28845 | تاریخ انتشار : : 22 فروردین 1393 - 19:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به ۱۳ جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت ام البنین، روز تکریم مادران و همسران شهدا را گرامی داشت و گفت: مادران و همسران شهدا نمونه بارز بانوی صبر و شجاعت اند و در اجر و ثواب شهادت فرزندان و همسران […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به ۱۳ جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت ام البنین، روز تکریم مادران و همسران شهدا را گرامی داشت و گفت: مادران و همسران شهدا نمونه بارز بانوی صبر و شجاعت اند و در اجر و ثواب شهادت فرزندان و همسران شهید خود شرکند.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر ابلاغ سند سلامت از سوی مقام معظم رهبری را به عنوان نقشه راه کشور برای تامین سلامت جامعه برشمرد و تاکید کرد: دولت مردان و مسئولین نظام با عمل به سند ابلاغ شده در راستای اجرای منویات رهبری کوشا باشند.

طالبیان در ادامه به چند نکته در خصوص آغاز ثبت نام فاز دوم هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت: دولت در این امر باید به مردم اعتماد داشته باشد، به این معنا که آنچه مردم در فرم ثبت نام به عنوان درآمد و سرمایه خویش وارد می کنند را بپذیرد.

وی افزود: دولت نباید خواسته باشد تا با سرکشی از حساب و دارایی های مردم در احوالات آنان تجسس کند، که این امر شایسته نیست.

امام جمعه اشکذر به غفلت دولت در خصوص مشخص کردن معیار برای تفکیک نیازمند از غیر نیازمند اشاره و اظهار داشت: دولت باید در کنار دریافت اطلاعات درآمدی خانواده ها، هزینه زندگی انان را هم لحاظ کند.

وی افزود: ممکن است کسی با تهیه مسکن و وسایل زندگی از طریق دریافت وام اقدام کرده باشد و در این صورت هزینه زندگی او نسبت به قبل بیشتر شده که باید شاخص هزینه های زندگی نیز مد نظر قرار گیرد.

طالبیان امام جمعه اشکذر با تاکید بر این اینکه در اجرای فاز دوم هدفمندی، اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه آسیب نبینند، گفت: دولت باید با گسترش نظارت خود بر اجرای طرح از هرگونه تخلف احتمالی جلوگیری کرده و از همه مهمتر بر حفظ کرامات مردم شریف ایران دقت کند.

منبع: نسیم صادق

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UNmpf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *