اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

دوره آمورشی اطفای حریق درسطح مراتع برگزار شد

شناسه خبر : 92194 | تاریخ انتشار : : 01 تیر 1399 - 22:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ دوره آمورشی اطفای حریق درسطح مراتع در محل بخشداری بخش خضرآباد شهرستان اشکذر برگزار شد. بنابر این گزارش طی جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی دهیاران و بهره برداران؛ به بررسی اهمیت عرصه‌های طبیعی و حفظ آن پرداخته شد. این گزارش تاکید دارد: با توجه به بارندگیهای اخیر و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ دوره آمورشی اطفای حریق درسطح مراتع در محل بخشداری بخش خضرآباد شهرستان اشکذر برگزار شد.
بنابر این گزارش طی جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی دهیاران و بهره برداران؛ به بررسی اهمیت عرصه‌های طبیعی و حفظ آن پرداخته شد.

این گزارش تاکید دارد: با توجه به بارندگیهای اخیر و افزایش پوشش گیاهی در مراتع و به دنبال آن افزایش دما خطر اتش سوزی امری غیر قابل انکار است لذا آگاهسازی افکار عمومی در زمینه عوامل ایجاد اتش و مهار ان نقش مهمی در حفظ عرصه ها خواهد داشت.

این گزارش می‌افزاید؛ در این جلسه کارشناس آتش‌نشانی به مثلث اتش اشاره داشت و گفت: با توجه به این که سه عامل گرما, سوخت و اکسیژن سه ضلع این مثلث را تشکیل میدهد با حذف هر عامل میتوان از بروز اتش و احتراق جلوگیری کرد.

در ادامه این دوره آموزشی کارشناس منابع طبیعی شهرستان اشکذر به ارائه گزارشی در زمینه حریقهای اخیر در کشور پرداخت و لزوم همکاری تمامی اقشار جامعه در جلوگیری از وقوع حریق و مهار آن را یادآور شد.

لازم به ذکر است تلفن ۱۵۰۴ در تمامی ساعت شبانه روز اماده دریافت گزارشات مردمی در زمینه هرگونه آسیب و تجاوز به منابع طبیعی این شهرستان می‌باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/N2TO3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec