به گزارش اشکذر خبر، خانم حاتمی، بانوی کارآفرین رضوانشهری است که توانسته با تکیه بر خدا، در سال ۱۳۹۳ اولین کارگاه خیاطی خود را با به کارگیری ۵نفر از افراد تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان تاسیس کند. وی هدف از تاسیس این کارگاه را در مرحله اول ایجاد اشتغال پایدار برای بانوان سرپرست خانوار دانست […]

به گزارش اشکذر خبر، خانم حاتمی، بانوی کارآفرین رضوانشهری است که توانسته با تکیه بر خدا، در سال ۱۳۹۳ اولین کارگاه خیاطی خود را با به کارگیری ۵نفر از افراد تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان تاسیس کند.

وی هدف از تاسیس این کارگاه را در مرحله اول ایجاد اشتغال پایدار برای بانوان سرپرست خانوار دانست و افزود: توانسته ایم با اخذ وام اشتغال از اداره بهزیستی شهرستان اشکذر این در این پنچ سال با تولید کارهای باکیفیت، بازاریابی خوبی را انجام دهیم به طوری که اکنون لباس فرم هشت مدرسه رضوانشهر در کارگاه خیاطی ما تولید می شود.

خانم حاتمی با اشاره به اینکه دومین کارگاه خود را با کمک یکی از دوستان خیاط راه اندازی نموده است، گفت: سعی ما بر این بوده که همه زنان کارگاه با هر سطح تخصصی که دارند در این محل درآمدی داشته باشند، از این رو سه خیاط ماهر را برای دوخت های سخت تر و آموزش در کارگاه دوم به کارگیری کردیم تا افرادی که تخصص کمی در امر خیاطی دارند آموزش های لازم را ببینند.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wHUfV