اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دهه فجر فرصتی برای بسترسازی حضور گسترده مردم در انتخابات است

شناسه خبر : 48571 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1394 - 8:05 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز،جلسه ستاد دهه فجر شهرستان اشكذر، با حضور مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداري اشكذر برگزار شد. در ابتداي اين جلسه فرماندار اشكذر ضمن گرامي داشت شهداي قيام 19 دي، گفت: دهه فجر فرصتي است كه مسئولان بستر و زمينه را براي حضور گسترده مردم […]

به گزارش اشكذر نيوز،جلسه ستاد دهه فجر شهرستان اشكذر، با حضور مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداري اشكذر برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه فرماندار اشكذر ضمن گرامي داشت شهداي قيام 19 دي، گفت: دهه فجر فرصتي است كه مسئولان بستر و زمينه را براي حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان فراهم آورند.

محمدعلی شاه‌حسینی در ادامه با بيان افراط‌وتفریط‌هایی كه در ادوار تاريخ وجود داشته است، تصريح كرد: همين افراط‌وتفریط‌ها بود که به پيكره نظام اسلامي ضربه زده است و مسلمان بايد در راستاي وحدت اسلامي در مسير انقلاب و آرمان‌های آن گام بردارند.

در ادامه جلسه مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ضمن پرداختن به اهميت و اهداف اين دهه، افزود: مهم‌ترین هدفي كه در اين راستا بايد موردتوجه باشد بحث بيان تاريخ دوران انقلاب است كه باعث اميدواري مردم كشورمان می‌شود و يكي از همين امیدواری‌ها پيشرفت در عرصه‌های مختلف علمي با وجود تحریم‌ها است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فخرالدینی بصيرت افزايي، همدلي، هم‌زبانی، خودباوري، مديريت جهادي و اقتصاد مقاومتي را از اهداف ديگر اين دهه دانست و تاکید كرد: بصيرت افزايي زماني موثر واقع می‌شود كه ما بتوانيم شاخص‌های انقلاب را مطرح كنيم و متحد و يكپارچه در مقابل نفوذ دشمن ايستادگي كنيم.

وی در پايان با اشاره به اهمیت وحدت در بين امت اسلامي، بیان کرد: اين وحدت با پشتيباني و پيروي از ولایت‌فقیه به دست می‌آید و ما بايد در همين راستا گام برداريم تا انقلاب خود را به كل دنيا صادر كنيم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Hkm5I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124