• کد خبر: 38861
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 10 فروردین 1394 - 09:04
  استاندار یزد در پیامی گفت:
  استاندار یزد در پیامی سالروز شهادت شهدای قیام دهم فروردین یزد و همچنین روز 12 فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی را گرامی داشت.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن پیام « سید محمد میرمحمدی» به شرح ذیل است:

  دهم فروردين سالروز قيام حماسي و افتخارآميز مردم مؤمن و انقلابي يزد در اعتراض به رژيم مستبد ستم‌شاهی در چهلمين روز شهيدان تبريز فرا می‌رسد و به دنبال آن 12 فروردين سال 1358 ، نظام جمهوري اسلامي ايران برآمده از آراي بيش از 98 درصد مردم كشور به رهبري حضرت امام خميني (ره) بنيان نهاده مي‌شود.
  دهم فروردين سال 1357 در خاطره مردم يزد به عنوان خلق حماسه‌اي جاويد و صداي رساي پيروزي در گستره موج انقلاب ايران اسلامي فراموش‌نشدنی است. روزي كه در صفحات كتاب سربلندي و ايثار دارالعباده چون صفحه‌ای زرين می‌درخشد.
  اينجانب ضمن گراميداشت اين روز و شهيدان گلگون كفني كه به معراج حضرت دوست پرواز كردند از همه مردم می‌خواهم به‌پاس بزرگداشت اين شهيدان و تجديد پيمان با آنان و امام شهيدان در مراسمي كه ساعت 8 صبح روز دوشنبه 10 فروردين در مسجد روضه محمديه منعقد می‌گردد حضور بهم رسانند.
  توفيق پاسداري از ارزش‌های اسلامي تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي و خدمتگزاری به مردم شريف استان يزد در دولت تدبير و اميد در سال همدلي و هم‌زبانی دولت و ملت از خداي متعال مسئلت مي‌نمايم.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PwKfL

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *